SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-1AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-1AA21

6ES5921-1AA21 oferujemy jako model jednostki centralnej CPU 921 o modułowej budowie, dedykowanej sterownikom S5-130 A i S5-130K. Urządzenie zaprojektowano dla linii wyposażenia SIMATIC S5. Produkt otrzymał konstrukcję prawidłową do funkcjonowania w obszarze przemysłu, a dzięki temu efektywnie może się sprawdzić w różnych zastosowaniach. Na wyposażeniu nie znajduje się port programowalny.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5921-1AA21

6ES5921-1AA21 - takim numerem katalogowym oznaczono w katalogu marki Siemens jednostkę CPU o zasobach sprzętowych i technologicznych, które wszechstronnie spełniają wymogi systemów automatyki. Specyfikacja techniczna prezentowanego przez nasz sklep internetowy komponentu zapewnia bezproblemową obsługę w dużym przedziale temperatury otoczenia. Oferowany przez nas model urządzenia dla PLC S5 firmy Siemens pozwala na wydajne wdrażanie programów w systemie automatyzacji.

Specyfikacja techniczna

PLC dostępny na zamówienie w naszym sklepie jest zgodny z poszczególnymi sprzętami z kategorii sterowników Siemens SIMATIC S5. W standardzie tym oferujemy urządzenia o różnej specyfikacji. Poszczególne rozwiązania uzyskały zróżnicowane rozmiary, technologie procesora lub też pamięci RAM. Sporo CPU z tej serii obecnie znajduje zastosowanie w obecnych układach przemysłowych. Dostarczany na zamówienie w naszym sklepie internetowym komponent nie jest już rozwijany przez markę Siemens, a więc dostarczamy go wyłącznie jako zregenerowany produkt używany.

Funkcjonalności i zastosowania

PLC sprowadzany na zamówienie w naszym sklepie internetowym bez komplikacji współpracuje z innymi urządzeniami w systemie. Odsłona Siemens SIMATIC S5 gwarantuje optymalną zgodność ze specjalnymi komponentami rozszerzającymi, jakimi są m.in. moduły wejść, wyjścia dodatkowe, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne czy moduły przekaźnikowe. Platforma do modyfikacji programów programowalnych sterowników Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5921-1AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt