SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3UA11

6ES5921-3UA11 to numer, pod którym zamówisz w sklepie Magsteron jednostkę centralną CPU 921 dla kontrolerów S5-135U. Podzespół wykonano dla rodziny sterowników programowalnych Siemens S5. Sprzęt posiada specyfikację optymalną do pracy w środowiskach przemysłowych, więc z powodzeniem funkcjonuje w różnych układach. Urządzenie ma 7,4 kB pamięci RAM z możliwością rozbudowy do 64 kB poprzez EPROM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5921-3UA11

6ES5921-3UA11 - taki numer posiada funkcjonalna jednostka CPU o zasobach sprzętowych całościowo dostosowanych do oczekiwań właścicieli wielu systemów. Budowa proponowanego przez Magsteron komponentu zapewnia efektywną pracę w dużym poziomie warunków temperatury w otoczeniu, a ponadto sprawdza się w specyficznych strefach w przemyśle. Udostępniany przez nas model dedykowany linii sterowników SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje bezpieczne przeprowadzanie czynności w licznych segmentach branży przemysłowej.

Zalety i specyfikacja

Produkt dostępny na zamówienie w naszym internetowym sklepie pozostaje zgodny z rozmaitymi urządzeniami zaliczanymi do sterowników SIMATIC Siemens S5. W linii tej dostępne są jednostki kontrolne o różnej budowie. Wybrane produkty uzyskały inne gabaryty obudowy, procesory i pamięci. Wiele modeli w tym wykonaniu wciąż bywa eksploatowanych w licznych układach przemysłu, głównie tych niepoddanych modernizacji do wariantu SIMATIC S7. Prezentowany przez Magsteron model przestał być produkowany przez firmę Siemens, dlatego sprowadzamy go wyłącznie jako odświeżony komponent z drugiej ręki od renomowanych dystrybutorów.

Funkcjonalności i zastosowania

Produkt dostępny w asortymencie naszego sklepu bez komplikacji może funkcjonować z funkcjonalnymi komponentami rozbudowującymi jego funkcje. Układ SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia pełną kompatybilność ze specjalnymi produktami rozszerzającymi, jak między innymi moduły wejściowe, wyjścia, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcyjne czy też moduły przekaźnikowe. Środowisko do programowania urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5921-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt