SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3UA12

6ES5921-3UA12 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy w naszym sklepie internetowym jednostkę centralną CPU 921 o konstrukcji modułowej, dedykowanej sterownikom 135U. Podzespół jest komponentem kategorii produktów S5 Siemens. Sprzęt wyposażono w obudowę zoptymalizowaną do obsługi w warunkach przemysłowych, dlatego bezpiecznie pracuje w wymagających systemach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5921-3UA12

6ES5921-3UA12 oferujemy jako jednostkę centralną o możliwościach wszechstronnie dostosowanych do potrzeb rozmaitych procesów sterowniczych. Specyfikacja techniczna sprzedawanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową wariantu pozwala na pewną obsługę w znaczącym przedziale temperatur w otoczeniu, a tym samym zapewnia bezpieczeństwo w niesprzyjających strefach przemysłowych. Udostępniany w naszej ofercie model podzespołu z serii urządzeń SIMATIC S5 zapewnia wydajne obsługiwanie programów w systemie technologicznym.

Specyfikacja i zalety

Wariant CPU proponowany przez Magsteron okazuje się zgodny z oferowanymi komponentami w systemie sterowników S5. W linii tej dostarczamy urządzenia także o innej specyfikacji. Sprowadzane przez nas modele uzyskały odmienne rozmiary, układy procesorów lub też pojemność pamięci. Znaczna część podzespołów z tej grupy przez cały czas jest używana w niektórych środowiskach przemysłu, nieunowocześnionych pod kątem stosowanych sterowników. Oferowany w naszym sklepie internetowym wariant został na chwilę obecną wycofany przez markę Siemens, a więc proponujemy go jedynie jako przywrócony podzespół używany z pewnego źródła.

Funkcjonalności i dane techniczne

Wariant CPU proponowany w naszym sklepie internetowym sprawnie współpracuje z funkcjonalnymi komponentami w postaci modułów. Urządzenie S5 gwarantuje kompletną zgodność z wieloma produktami rozszerzającymi, do których zaliczamy wejścia dodatkowe, wyjścia dodatkowe, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne i moduły przekaźnikowe. Narzędzie do zmiany ustawień sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5921-3UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt