SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WA13

6ES5921-3WA13 - takim numerem oznaczono w katalogu producenta jednostkę procesową CPU 921 w wersji dla sterowników S5-130WA. Wariant przynależy do układu podzespołów SIMATIC S5 marki Siemens oraz systemu SINUMERIK. Model uzyskał konstrukcję odpowiednią do działania w przemyśle, w związku z czym bez problemów może się sprawdzić w zaawansowanych zastosowaniach branżowych pod kątem automatyzacji procesów technologicznych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5921-3WA13

6ES5921-3WA13 to numer, pod którym oferujemy jednostkę procesową CPU o możliwościach efektywnie dopasowanych do specyfikacji i parametrów wielu aplikacji sterowania. Specyfika proponowanego w sklepie Magsteron podzespołu pozwala na bezproblemową obsługę w dużym zakresie temperatury w otoczeniu, a także w różnych obszarach w zakładzie automatyki. Udostępniany w naszym internetowym sklepie wariant z serii urządzeń S5 marki Siemens gwarantuje skuteczne obsługiwanie operacji związanych ze sterowaniem procesami.

Korzyści i specyfikacja

Proponowany w ofercie naszego sklepu wariant CPU jest zgodny z innymi elementami w układzie PLC SIMATIC Siemens S5. W grupie tej prezentujemy także jednostki centralne o innej specyfikacji. Wybrane sterowniki mają zróżnicowane rozmiary obudowy, układy procesorów lub pamięci RAM. Mnóstwo urządzeń z tej serii wciąż eksploatuje się w rozmaitych obiektach branży przemysłowej i nieunowocześnianych systemach PLC. Prezentowany przez nasz sklep wariant jest na chwilę obecną wycofany z produkcji przez producenta, a tym samym proponujemy go tylko jako odnowiony wariant używany od sprawdzonych dostawców.

Funkcje i dane techniczne

Proponowany przez nasz sklep model CPU może funkcjonować z licznymi urządzeniami dodatkowymi. Sterownik S5 firmy Siemens umożliwia modułową współpracę z rozmaitymi produktami opcjonalnymi, jak chociażby moduły wejściowe, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne bądź też moduły przekaźnikowe. Oprogramowanie do zmiany ustawień produktów S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5921-3WA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt