SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WB11

6ES5921-3WB11 - taki numer posiada dostępny w naszym sklepie model jednostki centralnej 921 CUP w wersji modułowej dla urządzeń 130WB. Wariant zalicza się do linii komponentów SIMATIC S5. Sprzęt ten posiada funkcjonalność dedykowaną do użytku w obszarze przemysłu, więc doskonale sprawdza się w różnego rodzaju projektach automatyki bazujących na wcześniejszej generacji sterowników Siemens.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5921-3WB11

6ES5921-3WB11 - taki numer katalogowy otrzymał sterownik programowalny o funkcjonalności stuprocentowo dopasowanej do wymagań poszczególnych segmentów automatyki przemysłowej. Konstrukcja proponowanego w naszym internetowym sklepie komponentu gwarantuje skuteczną eksploatację w znacząco zróżnicowanym przedziale warunków temperatury w środowisku, a tym samym bezpiecznie działa w specyficznym otoczeniu w zakładzie. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy podzespół z kategorii produktów S5 marki Siemens gwarantuje efektywne realizowanie zadań w procesach technologicznych i sterowniczych.

Zalety i specyfikacja

Oferowany przez nas komponent automatyki jest zgodny z oferowanymi urządzeniami z linii sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. W linii tej dostarczamy jednostki kontrolne o zróżnicowanej budowie. Sprowadzane przez nas modele mają zróżnicowane rozmiary obudowy, architektury procesorów lub dostępną pamięć. Znaczna część modeli w tym układzie nieustannie bywa używana w licznych układach przemysłowych i niemodernizowanych pod kątem zmiany systemu PLC. Proponowany w naszym sklepie internetowym podzespół został finalnie wycofany przez markę Siemens, w związku z czym sprzedajemy go tylko jako odnowiony sprzęt używany na zamówienie.

Parametry i możliwości

Sterownik sprowadzany na życzenie z powodzeniem może współpracować z rozmaitymi komponentami rozbudowującymi jego zastosowanie. Sterownik SIMATIC S5 umożliwia pracę z dedykowanymi produktami rozszerzającymi, jak między innymi dodatkowe wejścia, wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne czy też moduły przekaźnikowe. System do zarządzania programami PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5921-3WB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt