SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WB12

6ES5921-3WB12 jest sprzedawany jako modułowa jednostka centralna dla urządzeń S5-130WB oraz kontrolerów SINUMERIK. Produkt w wersji CPU 921 jest podzespołem układów sterownika PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Sprzęt wyposażono w specyfikację zoptymalizowaną do użytku w obszarze przemysłu, w związku z czym efektywnie może działać w wielu procesach. Produkt posiada slot na karty pamięci.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5921-3WB12

6ES5921-3WB12 - taki numer posiada jednostka sterownicza o funkcjonalności optymalnie przystosowanej do parametrów licznych projektów automatyki. Specyfikacja techniczna dostępnego w ofercie sklepu Magsteron wariantu gwarantuje wydajną eksploatację w szerokim zakresie temperatur środowiska, a także w wymagających strefach w przemyśle. Dostępny u nas model urządzenia z grupy programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia wydajne obsługiwanie operacji w rozmaitych zastosowaniach.

Zalety i specyfikacja

CPU dostępny przez nas okazuje się kompatybilny z innymi komponentami z linii PLC SIMATIC Siemens S5. W systemie tym prezentujemy programowalne sterowniki logiczne o innej konstrukcji. Dostępne podzespoły otrzymały inne obudowy, architektury procesorów bądź też pamięci. Znaczna część elementów tego typu obecnie jest wykorzystywana w licznych środowiskach technologicznych niepoddanych modernizacji w zakresie komponentów SIMATIC. Prezentowany przez nas wariant został definitywnie wycofany przez markę Siemens, przez co dostarczamy go wyłącznie jako przywrócony podzespół z drugiej ręki od sprawdzonych źródeł.

Funkcje i możliwości

CPU sprzedawany w naszym sklepie Magsteron bardzo dobrze pracuje ze specjalnymi akcesoriami w formie modułów. Rodzina S5 gwarantuje szybką i wygodną współpracę z rozmaitymi komponentami opcjonalnymi, do których zaliczają się moduły wejść, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacyjne, liczniki, moduły funkcyjne czy moduły przekaźnikowe. Środowisko do parametryzacji sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5921-3WB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt