SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WB13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WB13

6ES5921-3WB13 - taki numer posiada centralna jednostka procesowa w wersji CPU 921 dla sterowników 130WB. Komponent jest modelem systemu komponentów SIMATIC S5 oraz SINUMERIK. Model ma budowę właściwą do obsługi w warunkach przemysłowych, w związku z czym może wydajnie działać w wymagających projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5921-3WB13

6ES5921-3WB13 jest oferowany jako procesowa jednostka centralna o możliwościach optymalnie dopasowanych do warunków technologicznych wielu linii automatyki. Specyfikacja techniczna proponowanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową produktu umożliwia efektywną pracę w dużym przedziale temperatury środowiska, jak i również w trudnym otoczeniu w przemyśle. Proponowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową model dla układów produktów SIMATIC Siemens S5 gwarantuje efektywne przeprowadzanie czynności sterowniczych.

Specyfikacja techniczna

Model procesowej jednostki CPU prezentowany w naszym internetowym sklepie jest zgodny z kluczowymi podzespołami z linii sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. W kategorii tej dostępne są sterowniki logiczne o odmiennej budowie. Dostarczane PLC mają rozmaite gabaryty, technologie procesora bądź też pamięci. Dużo CPU w tym systemie wciąż sprawdza się w rozmaitych systemach automatyzacji, które nie zostały poddane modernizacji do nowszych produktów firmy Siemens. Oferowany w naszym sklepie internetowym sprzęt pozostaje aktualnie niedostępny u producenta, a więc proponujemy go jedynie jako odnowiony wariant używany od zaufanych dystrybutorów.

Funkcjonalności i dane techniczne

Model procesowej jednostki centralnej oferowany w sklepie Magsteron łatwo możesz zastosować z produktami rozszerzającymi. Linia SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia szybką i sprawną współpracę z wieloma urządzeniami opcjonalnymi, takimi jak np. moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne bądź też przekaźniki. Oprogramowanie do tworzenia programów sterowników S5 to STEP5 w dedykowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5921-3WB13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt