SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WB15

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-3WB15

6ES5921-3WB15 sprzedajemy jako jednostkę centralną typu 921 dla sterowników 130WB. Akcesorium pochodzi z systemu urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens i pozostaje kompatybilne również z układami SINUMERIK. Element wyposażono w technologię właściwą do działania w środowisku przemysłowym, w związku z czym efektywnie sprawdza się ono w różnych zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5921-3WB15

6ES5921-3WB15 to numer, pod którym oferujemy jednostkę centralną o specyfikacji całościowo dobranej do wymogów technicznych wielu aplikacji. Konstrukcja proponowanego w naszym sklepie internetowym wariantu umożliwia skuteczną eksploatację w obszernym przedziale warunków temperaturowych otoczenia, a ponadto sprawdza się w niekorzystnych obszarach zakładowych. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy wariant z rodziny programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 zapewnia specjalistyczne wdrażanie procesów w systemie sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Oferowany przez nas model kontrolera jest zgodny z pozostałymi komponentami należącymi do sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. W serii tej dostępne są jednostki centralne o zróżnicowanej budowie. Dostarczane komponenty otrzymały odmienne obudowy, układy procesorów lub też pamięci RAM. Niemało modeli w tej technologii wciąż sprawdza się w różnych układach branży przemysłowej, w tym systemach nieunowocześnionych do wersji S7. Dostarczany na zamówienie model pozostaje aktualnie niewspierany przez markę Siemens, przez co sprowadzamy go jedynie jako zregenerowany towar z drugiej ręki.

Parametry i dane techniczne

Produkt dostępny w naszym sklepie sprawnie może być stosowany z rozmaitymi elementami specjalnymi. Odsłona S5 marki Siemens zachowuje kompatybilność z rozmaitymi podzespołami rozszerzającymi, do których zaliczamy dodatkowe wejścia, wyjścia, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcyjne czy przekaźniki. Narzędzie do modyfikacji programów programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5921-3WB15
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt