SIEMENS Simatic S5 - 6ES5922-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5922-1AA11

6ES5922-1AA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się CPU 922, czyli jednostka centralna z mikroprocesorem dla komponentów automatyki w wersji S5-210A. Podzespół ten jest elementem linii sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Wariant wyposażono w technologię optymalną do pracy w branży przemysłowej, a dzięki temu doskonale sprawdza się w licznych zastosowaniach w obszarze automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5922-1AA11

6ES5922-1AA11 - takim numerem seryjnym oznaczono w katalogu Siemens CPU o możliwościach technologicznych odpowiednich dla wytycznych wielu układów. Budowa oferowanego przez nasz sklep internetowy sprzętu umożliwia kompleksową pracę w dużym przedziale temperatur w środowisku, a także w rozmaitych strefach zakładowych. Oferowany w naszym sklepie internetowym model urządzenia dla systemu programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 pozwala na optymalne przeprowadzanie zadań w systemie PLC.

Specyfikacja i korzyści

Wariant CPU proponowany w asortymencie sklepu Magsteron jest kompatybilny z rozmaitymi elementami z generacji sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. W kategorii tej oferujemy CPU o odmiennej specyfikacji. Oferowane podzespoły posiadają rozmaite wymiary obudowy, układy procesorów bądź też ilość pamięci. Wiele modeli z tej grupy przez cały czas jest wykorzystywanych w wielu obszarach automatyzacji i niemodernizowanych zakładach. Dostępny w sklepie Magsteron wariant został na chwilę obecną wycofany przez markę Siemens, a więc proponujemy go jedynie jako odnowiony komponent używany.

Funkcje i zastosowania

Model CPU sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową bez problemu może pracować z wieloma komponentami rozbudowującymi jego funkcje. Seria SIMATIC Siemens S5 gwarantuje stabilną pracę z licznymi produktami specjalnymi, do których należą opcjonalne wejścia, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcyjne oraz przekaźniki. System do modyfikacji programów produktów S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5922-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt