SIEMENS Simatic S5 - 6ES5922-5AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5922-5AA12

6ES5922-5AA12 działa jako wydajna i funkcjonalna jednostka centralna CPU 925, która jest przeznaczona dla komponentów Siemens typu 150A. Jest to urządzenie zaliczane do rodziny sterowników logicznych SIMATIC S5. Komponent wyposażono w technologię właściwą do pracy w środowiskach przemysłowych, dzięki czemu bardzo dobrze może się sprawdzić w różnego typu zastosowaniach w zakresie automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5922-5AA12

6ES5922-5AA12 jest oferowany jako jednostka centralna o parametrach technicznych w stu procentach przystosowanych do oczekiwań operatorów zakładów wykorzystujących sterowniki S5. Funkcjonalność prezentowanego przez Magsteron podzespołu umożliwia efektywną eksploatację w szerokim przedziale temperatury otoczenia, a także w niekorzystnych środowiskach roboczych. Udostępniany w naszym sklepie wariant dla PLC SIMATIC Siemens S5 gwarantuje skuteczne wykonywanie programów w układzie sterowania.

Zalety i specyfikacja

Komponent proponowany w asortymencie sklepu Magsteron jest zgodny z rozmaitymi sprzętami z serii sterowników S5. W grupie tej wyprodukowano CPU o różnej konstrukcji. Sprowadzane przez nas komponenty posiadają odmienne parametry obudów, układy procesorów lub też pojemność pamięci. Mnóstwo PLC z tej grupy nadal wykorzystuje się w wielu środowiskach automatyki i niemodernizowanych obiektach. Dostępny w naszym sklepie sprzęt nie jest już produkowany przez markę Siemens, przez co dostarczamy go jedynie na życzenie Klienta jako odnowiony sprzęt używany z rynku wtórnego.

Parametry i dane techniczne

Wariant CPU proponowany przez nasz sklep internetowy może być stosowany z funkcjonalnymi komponentami opcjonalnymi w formie modułów rozszerzeń. Wariant S5 marki Siemens zapewnia wysoką kompatybilność z licznymi produktami dodatkowymi, jakimi są m.in. moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, liczniki, moduły funkcyjne oraz przekaźniki. Oprogramowanie do zmiany ustawień sterowników programowalnych S5 to STEP5 w zgodnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5922-5AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt