SIEMENS Simatic S5 - 6ES5924-3SA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5924-3SA12

6ES5924-3SA12 - pod takim numerem oferujemy centralną jednostkę CPU w wersji dedykowanej urządzeniom 150S i 150U. Element należy do generacji programowalnego sterownika PLC S5 firmy Siemens. Akcesorium otrzymało specyfikację optymalną do eksploatacji w środowiskach przemysłowych, w związku z czym doskonale sprawdza się w zaawansowanych układach automatyki bazujących na sterownikach starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5924-3SA12

6ES5924-3SA12 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się centralna jednostka CPU o specyfikacji stuprocentowo zoptymalizowanej pod kątem realizacji licznych procesów technologicznych. Konstrukcja mechaniczna sprzedawanego w naszym sklepie internetowym urządzenia umożliwia bezproblemową eksploatację w wysokim zakresie temperatury otoczenia, a także w różnych warunkach przemysłowych. Zamawiany w sklepie Magsteron model podzespołu z linii programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens zapewnia bezpieczne wdrażanie zadań w standardzie automatyki.

Specyfikacja i korzyści

Sprzęt sprzedawany w sklepie Magsteron jest zgodny z dostępnymi elementami z kategorii urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens. W serii tej występują PLC o odmiennej konstrukcji. Dostarczane produkty mają różne rozmiary, układy procesorów i pamięci. Dużo komponentów w tym systemie wciąż bywa eksploatowanych w poszczególnych zakładach automatyki, zwłaszcza tych nieunowocześnionych. Podzespół ten został definitywnie wycofany z rynku przez markę Siemens, przez co sprzedajemy go wyłącznie jako odświeżony wariant na zamówienie Klienta.

Funkcje i dane techniczne

Sprzęt proponowany przez nasz sklep może bezpiecznie pracować z innymi podzespołami opcjonalnymi. Wariant SIMATIC S5 gwarantuje bezproblemową współpracę z wieloma komponentami specjalnymi, jak przykładowo wejścia dodatkowe, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, liczniki, moduły funkcyjne czy też moduły przekaźnikowe. Środowisko do tworzenia programów sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w odpowiedniej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5924-3SA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt