SIEMENS Simatic S5 - 6ES5925-3KA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5925-3KA12

6ES5925-3KA12 - takim numerem katalogowym oznaczono funkcjonalną jednostkę CPU 925 dla sterowników logicznych 150K. Wariant oferowany przez nasz sklep jest elementem układów komponentów S5. Urządzenie posiada specyfikację przystosowaną do obsługi w przemyśle, przez co efektywnie może funkcjonować w zaawansowanych aplikacjach opartych na automatyce PLC z wykorzystaniem starszych sterowników.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5925-3KA12

6ES5925-3KA12 jest sprzedawany jako produkt o parametrach technicznych skutecznie dostosowanych do warunków panujących w przemyśle. Budowa prezentowanego w naszym sklepie internetowym modelu CPU zapewnia dzięki temu efektywną pracę w szerokim zakresie warunków temperaturowych w otoczeniu, gwarantując bezpieczną eksploatację w różnych środowiskach. Udostępniany przez nas model dla PLC SIMATIC S5 zapewnia pewne wykonywanie zadań w licznych procesach.

Zalety i specyfikacja

Sterownik dostępny na zamówienie w naszym sklepie Magsteron jest technologicznie zgodny z różnymi komponentami z kategorii produktów Siemens SIMATIC S5. W systemie tym występują sterowniki o zróżnicowanej konstrukcji. Sprowadzane przez nas podzespoły uzyskały odmienne wymiary obudowy, układy procesorów bądź też pojemność pamięci. Dużo urządzeń z tej grupy przez cały czas używa się w licznych układach i niemodernizowanych obiektach przemysłowych. Oferowany w sklepie Magsteron model pozostaje niedostępny u producenta, a tym samym sprowadzamy go jedynie jako przywrócony podzespół z rynku wtórnego od renomowanych dostawców.

Funkcje i możliwości

Prezentowany w naszej ofercie model CPU bez trudu można zastosować z różnymi elementami rozbudowującymi jego funkcje. Technologia Siemens SIMATIC S5 gwarantuje zgodność z dedykowanymi elementami w formie modułów rozszerzeń, do których zaliczają się opcjonalne wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcyjne i moduły przekaźnikowe. Platforma do programowania sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w kompatybilnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5925-3KA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt