SIEMENS Simatic S5 - 6ES5926-3KA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5926-3KA12

6ES5926-3KA12 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy w naszym sklepie Magsteron centralny kontroler CPU 926, w wersji dedykowanej sterownikom PLC typu 150K. Urządzenie wyprodukowano dla układów urządzeń SIMATIC Siemens S5. Sprzęt ten posiada funkcjonalność optymalną do działania w warunkach przemysłowych, dlatego skutecznie może funkcjonować w specjalistycznych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5926-3KA12

6ES5926-3KA12 to numer, pod którym oferujemy w naszym sklepie jednostkę CPU o specyfikacji technicznej w stu procentach dobranej do warunków przemysłowych. Specyfika proponowanego przez Magsteron podzespołu pozwala na bezproblemową eksploatację w dużym zakresie temperatury w otoczeniu, a nawet w trudnych środowiskach. Udostępniany w naszym sklepie z automatyką przemysłową model urządzenia z serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 gwarantuje efektywne wykonywanie programów w rozwiązaniach przemysłowych.

Korzyści i zalety

Komponent CPU sprzedawany w sklepie Magsteron pozostaje kompatybilny z różnymi produktami z rodziny sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. W generacji tej występują sterowniki o zróżnicowanej specyfikacji. Oferowane rozwiązania mają inne obudowy, procesory bądź też zasoby pamięci. Mnóstwo elementów z tej kategorii wciąż bywa stosowanych w niektórych środowiskach przemysłowych, które nie przeszły migracji na nowsze wersje sterowników Siemens. Proponowany przez nas sprzęt nie jest już wspierany przez producenta, w związku z czym sprowadzamy go tylko jako przywrócony sprzęt z rynku wtórnego od bezpiecznych dystrybutorów.

Funkcje i zastosowania

Oferowany w sklepie Magsteron wariant CPU bez komplikacji pracuje z licznymi produktami rozbudowującymi jego podstawowe funkcje. System Siemens S5 pozwala na bezproblemową współpracę PLC z licznymi podzespołami specjalnymi, jak między innymi wejścia, wyjścia, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcyjne i moduły przekaźnikowe. Platforma do parametryzacji programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 to STEP5 w dedykowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5926-3KA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt