SIEMENS Simatic S5 - 6ES5926-3SA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5926-3SA11

6ES5926-3SA11 - taki numer katalogowy posiada dedykowana komponentom PLC 150S i 150U jednostka centralna, która jest dostępna w wariancie 926. Element zalicza się do linii sterownika programowalnego Siemens SIMATIC S5. Urządzenie ma konstrukcję zaprojektowaną z myślą o funkcjonowaniu w obszarze zautomatyzowanego przemysłu, a tym samym bez komplikacji funkcjonuje w wielu aplikacjach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5926-3SA11

6ES5926-3SA11 - taki numer katalogowy otrzymał model CPU o parametrach technicznych skutecznie zoptymalizowanych do potrzeb określonych segmentów branży przemysłowej. Konstrukcja proponowanego w naszym sklepie wariantu zapewnia wydajną pracę w dużym zakresie temperatury środowiska, a tym samym w niesprzyjających obszarach przemysłowych. Udostępniony w naszym asortymencie podzespół należący do serii sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens zapewnia bezpieczne wdrażanie operacji w systemie.

Specyfikacja i korzyści

Komponent dostępny na zamówienie w naszej ofercie jest przystosowany do współpracy z innymi urządzeniami serii PLC SIMATIC S5. W systemie tym sprzedajemy PLC o zróżnicowanej konstrukcji. Dostępne elementy uzyskały rozmaite gabaryty obudowy, architektury procesorów i dostępną pamięć. Mnóstwo sterowników z tej serii nadal wykorzystuje się w licznych układach technologicznych. Dostępny w naszym asortymencie podzespół nie zostaje rozwijany przez markę Siemens, a tym samym sprzedajemy go wyłącznie jako zregenerowany wariant z rynku wtórnego na życzenie.

Funkcje i zastosowania

Oferowany w sklepie Magsteron wariant technologiczny CPU łatwo funkcjonuje z wieloma produktami specjalnymi. Linia SIMATIC Siemens S5 gwarantuje stuprocentową zgodność z rozmaitymi urządzeniami opcjonalnymi, jak na przykład dodatkowe wejścia, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacyjne, liczniki, moduły funkcyjne i moduły przekaźnikowe. System do zarządzania programami produktów Siemens S5 to STEP5 w zgodnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5926-3SA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt