SIEMENS Simatic S5 - 6ES5926-3SA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5926-3SA12

6ES5926-3SA12 - taki numer katalogowy otrzymał oferowany w sklepie Magsteron model CPU 926 w wersji dla 150S i 150U. Wariant ten jest produktem systemu programowalnego sterownika logicznego SIMATIC Siemens S5. Komponent uzyskał konstrukcję optymalną do funkcjonowania w środowiskach przemysłowych, dlatego bez komplikacji może spełniać swoje zadanie w różnego rodzaju aplikacjach sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5926-3SA12

6ES5926-3SA12 jest oferowany jako jednostka centralna o konstrukcji skutecznie dostosowanej do parametrów poszczególnych układów. Specyfikacja techniczna oferowanego przez nas komponentu gwarantuje kompleksową eksploatację w rozbudowanym zakresie temperatury, a także w specyficznych środowiskach w przemyśle. Oferowany w naszym sklepie sprzęt należący do kategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na efektywne wdrażanie działań w procesach automatyki.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w sklepie Magsteron model CPU jest zgodny z wieloma komponentami z kategorii PLC S5. W systemie tym dostarczamy sterowniki o różnej konstrukcji. Prezentowane rozwiązania otrzymały zróżnicowane wymiary obudowy, procesory lub wielkość pamięci. Wiele urządzeń z tej serii przez cały czas sprawdza się w pewnych środowiskach automatyzacji, przede wszystkim tych niepoddanych modernizacji. Dostarczany na zamówienie produkt nie jest na chwilę obecną wspierany przez producenta, a więc można go zakupić jedynie jako zregenerowany komponent z drugiej ręki.

Funkcjonalności i możliwości

Komponent CPU prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową może być stosowany z funkcjonalnymi elementami rozszerzającymi. Linia Siemens SIMATIC S5 umożliwia eksploatację w połączeniu sterownika z licznymi akcesoriami dodatkowymi, do których zaliczają się wejścia, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne oraz moduły przekaźnikowe. Platforma do tworzenia programów programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5926-3SA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt