SIEMENS Simatic S5 - 6ES5927-3KA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5927-3KA13

6ES5927-3KA13 - taki numer posiada oferowany przez nas wariant jednostki centralnej CPU 927 w wersji dla PLC 150K. Sprzęt wyprodukowano dla linii programowalnych sterowników logicznych Siemens S5. Element posiada specyfikację optymalną do funkcjonowania w warunkach przemysłowych, przez co bez komplikacji pracuje w różnych zakładach wciąż wykorzystujących PLC z tej rodziny.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5927-3KA13

6ES5927-3KA13 taki numer katalogowy otrzymał model CPU o specyfikacji efektywnie przystosowanej do wymagań różnych technologii. Konstrukcja dostępnego w naszej ofercie produktu umożliwia bezproblemową eksploatację w zróżnicowanym zakresie temperatur w otoczeniu oraz bezpieczeństwo pracy w wymagających strefach zakładowych. Sprzedawany w sklepie Magsteron wariant dla systemu programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5 umożliwia skuteczne realizowanie programów w systemach sterowania.

Specyfikacja techniczna

Dostępny na zamówienie w sklepie Magsteron CPU może być użytkowany z pozostałymi produktami z linii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. W serii tej proponujemy modele o odmiennej specyfikacji. Dostępne urządzenia posiadają rozmaite wymiary, procesory lub pamięci RAM. Sporo CPU w tym układzie obecnie jest używanych w wybranych obiektach automatyki, zwłaszcza tych nieunowocześnionych w obszarze wyposażenia sterowniczego. Dostarczany na zamówienie w sklepie Magsteron model został ostatecznie wycofany z produkcji przez markę Siemens, a więc zamawiamy go tylko jako przywrócony towar używany na życzenie.

Parametry i dane techniczne

Dostępny w naszej ofercie wariant CPU bezpiecznie współpracuje z różnymi rozszerzeniami i akcesoriami specjalnymi. Urządzenie S5 firmy Siemens zapewnia całościową zgodność z różnymi produktami, takimi jak opcjonalne wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcjonalne czy przekaźniki. Platforma do tworzenia programów programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 to STEP5 w kompatybilnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5927-3KA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt