SIEMENS Simatic S5 - 6ES5927-3SA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5927-3SA12

6ES5927-3SA12 - takim numerem katalogowym oznaczono jednostkę centralną 927 CPU, dedykowaną urządzeniom 150S i 150U w systemie automatyki SIMATIC. Komponent zaprojektowano dla układu sterownika PLC S5 Siemens. Akcesorium uzyskało funkcjonalność odpowiednią do obsługi w branży przemysłowej, w związku z czym bez komplikacji sprawdza się w licznych układach technologicznych wykorzystujących produkty starszych generacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5927-3SA12

6ES5927-3SA12 to wydajna jednostka centralna o parametrach technicznych w pełni przystosowanych do potrzeb różnych układów sterujących. Specyfikacja techniczna dostępnego w naszym internetowym sklepie produktu zapewnia skuteczną eksploatację w rozbudowanym zakresie temperatury w środowisku przemysłowym, a ponadto może być stosowana w zróżnicowanych obszarach w zakładzie. Dostępny w naszym sklepie model komponentu z rodziny programowalnych sterowników SIMATIC S5 zapewnia sprawne wdrażanie działań w wielu segmentach branży przemysłowej.

Specyfikacja i korzyści

Jednostka centralna oferowana na zamówienie przez nasz sklep internetowy może pracować razem z wieloma komponentami z grupy sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. W grupie tej oferujemy PLC o różnej konstrukcji. Poszczególne produkty posiadają rozmaite rozmiary, technologie procesora czy też wersje pamięci. Mnóstwo komponentów w tej technologii nadal eksploatuje się w układach przemysłowych niepoddanych modernizacji. Sprzedawany w sklepie Magsteron wariant jest wycofany z produkcji przez producenta, więc sprzedajemy go wyłącznie jako odnowiony towar z drugiej ręki od zaufanych źródeł.

Funkcje i zastosowania

Produkt z serii SIMATIC S5 sprzedawany w sklepie Magsteron może funkcjonować w połączeniu z pozostałymi elementami tego systemu. Technologia S5 Siemens zapewnia całościową zgodność z dedykowanymi produktami opcjonalnymi, takimi jak m.in. wejścia dodatkowe, opcjonalne wyjścia, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne czy przekaźniki. Oprogramowanie do zmiany ustawień urządzeń S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5927-3SA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt