SIEMENS Simatic S5 - 6ES5927-5BA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5927-5BA13

6ES5927-5BA13 to numer katalogowy, jaki posiada jednostka centralna 927 dedykowana PLC w wariancie 150A. Element opracowano specjalnie dla systemów sterowników logicznych S5 firmy Siemens. CPU posiada funkcjonalność dobrze przystosowaną do eksploatacji w branży przemysłowej, dlatego z powodzeniem sprawdza się w wielu aplikacjach bazujących na automatyce SIMATIC starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5927-5BA13

6ES5927-5BA13 - pod takim numerem oferujemy jednostkę procesową o zasobach sprzętowych w pełni dopasowanych do parametrów poszczególnych systemów SIMATIC S5. Funkcjonalność sprzedawanego w naszym sklepie komponentu pozwala na skuteczną obsługę w znaczącym przedziale temperatury otoczenia, a ponadto zapewnia pełne bezpieczeństwo. Oferowany przez nas produkt z grupy urządzeń Siemens SIMATIC S5 gwarantuje kompleksowe przeprowadzanie zadań technologicznych w wielu branżach.

Specyfikacja i korzyści

Jednostka procesowa prezentowana w asortymencie sklepu Magsteron jest zgodna z innymi oferowanymi elementami z grupy PLC SIMATIC Siemens S5. W kategorii tej dostarczamy programowalne sterowniki logiczne o zróżnicowanej specyfikacji. Wybrane rozwiązania posiadają odmienne obudowy, procesory bądź też zasoby pamięciowe. Znaczna część PLC tego typu nadal sprawdza się w poszczególnych zakładach branży przemysłowej niepoddanych modernizacji. Proponowany przez Magsteron produkt został aktualnie wycofany przez firmę Siemens, a więc oferujemy go tylko jako zregenerowany wariant zamawiany na życzenie.

Parametry i dane techniczne

Dostępny w nszym asortymencie wariant jednostki CPU możesz zastosować z dedykowanymi produktami rozszerzającymi. Sterownik SIMATIC S5 zapewnia całościową kompatybilność ze specjalnymi urządzeniami dodatkowymi, jakimi są między innymi wejścia, wyjścia dodatkowe, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne oraz moduły przekaźnikowe. Narzędzie do modyfikacji programów sterowników programowalnych SIMATIC S5 to STEP5 w kompatybilnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5927-5BA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt