SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UA11

6ES5928-3UA11 to CPU 928, czyli wydajna i wytrzymała jednostka centralna dla sterowników logicznych w wersjach 135U i 155U. Sprzęt przynależy do systemu podzespołów SIMATIC S5. Wariant oferowany przez nasz sklep posiada technologię odpowiednią do pracy w warunkach przemysłowych, więc bez komplikacji sprawdza się w licznych branżach wykorzystujących PLC marki Siemens starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5928-3UA11

6ES5928-3UA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się centralna jednostka o parametrach całościowo zoptymalizowanych do wymogów poszczególnych aplikacji sterowniczych. Funkcjonalność proponowanego w naszym sklepie modelu pozwala na skuteczną eksploatację w szerokim zakresie warunków temperaturowych w otoczeniu, a ponadto może się sprawdzić w niesprzyjających środowiskach zakładowych. Udostępniany w sklepie Magsteron model komponentu z grupy sterowników programowalnych S5 firmy Siemens gwarantuje wydajne obsługiwanie programów w rozwiązaniach sterowniczym.

Specyfikacja i korzyści

Oferowany przez nas model CPU skutecznie działa z kluczowymi produktami zaliczanymi do serii sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. W układzie tym oferujemy jednostki kontrolne o odmiennej specyfikacji. Konkretne produkty posiadają różne obudowy, architektury procesorów bądź też dostępną pamięć. Wiele PLC z tej linii przez cały czas eksploatuje się w różnych warunkach automatyki, w tym nieunowocześnionych obiektach przemysłowych. Sprzedawany w naszym sklepie sprzęt został wycofany przez markę Siemens, dlatego proponujemy go jedynie jako odnowiony podzespół z rynku wtórnego.

Parametry i możliwości

Dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową model CPU z powodzeniem funkcjonuje z dedykowanymi elementami rozszerzającymi. Rodzina SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia eksploatację sterownika z wieloma produktami rozbudowującymi, do których zaliczają się wejścia dodatkowe, wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne czy też moduły przekaźnikowe. Środowisko do modyfikacji programów programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5928-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt