SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UA12

6ES5928-3UA12 działa jako wydajny kontroler CPU 928 w wersji dedykowanej PLC typu 135U oraz 155U. Wariant ten zalicza się do rodziny sterowników programowalnych S5 Siemens. Model wyposażono w obudowę dedykowaną do użycia w warunkach przemysłowych, dlatego bez komplikacji może pracować w zaawansowanych procesach technologicznych dla systemu sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5928-3UA12

6ES5928-3UA12 - takim numerem oznaczono w katalogu Siemens CPU o funkcjonalności wszechstronnie dopasowanej do parametrów różnych układów technologicznych. Funkcjonalność prezentowanego w naszej ofercie urządzenia umożliwia kompleksową obsługę w rozległym zakresie warunków temperaturowych otoczenia, a tym samym bardzo różnych obszarach w zakładzie. Proponowany przez nas model dedykowany kategorii urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens zapewnia specjalistyczne obsługiwanie czynności w standardzie sterowania.

Korzyści i zalety

Model PLC proponowany w sklepie Magsteron jest kompatybilny z kluczowymi podzespołami z linii programowalnych sterowników Siemens S5. W standardzie tym proponujemy programowalne sterowniki logiczne o zróżnicowanej budowie. Wybrane urządzenia mają inne parametry obudów, układy procesorów czy pamięci RAM. Dużo sterowników w tym wykonaniu przez cały czas znajduje zastosowanie w licznych układach branży przemysłowej i nieunowocześnianych obiektach. Dostarczany na zamówienie w naszym sklepie podzespół nie jest już wspierany przez markę Siemens, w związku z czym oferujemy go tylko jako odnowiony sprzęt z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i zastosowania

Model PLC oferowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową bez trudu może funkcjonować z innymi urządzeniami dodatkowymi. Sterownik SIMATIC S5 zapewnia pełną współpracę z różnymi produktami rozszerzającymi, takimi jak m.in. wejścia dodatkowe, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcjonalne i przekaźniki. Oprogramowanie do programowania urządzeń Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5928-3UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt