SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UA21

6ES5928-3UA21 to numer produktu, którym jest dedykowana modelom 135U i 155U jednostka sterownicza w standardzie CPU 928A. Sprzęt opracowano dla systemów SIMATIC S5 Siemens. Urządzenie ma specyfikację dostosowaną do użycia w otoczeniu przemysłowym, dlatego bez komplikacji może się sprawdzić w wielu zakładach bazujących na wyposażeniu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5928-3UA21

6ES5928-3UA21 jest sprzedawany jako kontrolna jednostka centralna o parametrach w stu procentach zoptymalizowanych pod kątem wymagań różnych projektów automatyki. Specyfikacja oferowanego przez Magsteron wariantu pozwala na pewną i bezpieczną obsługę w wysokim zakresie temperatur środowiska, jak również w niesprzyjających warunkach zakładowych. Sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową model urządzenia należący do serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 gwarantuje wydajne wdrażanie czynności w systemie.

Korzyści i zalety

Sprzedawany w naszym internetowym sklepie sterownik logiczny może być eksploatowany w połączeniu z najważniejszymi podzespołami z linii produktów S5 marki Siemens. W generacji tej wyprodukowano produkty o różnej konstrukcji. Poszczególne urządzenia mają zróżnicowane rozmiary obudowy, architektury procesorów oraz ilość pamięci. Większość elementów z tej serii przez cały czas jest wykorzystywana w poszczególnych obiektach branży przemysłowej i nieunowocześnianych zakładach automatyki. Dostarczany na zamówienie produkt pozostał już wycofany z produkcji w firmie Siemens, a tym samym oferujemy go tylko jako odnowiony podzespół z drugiej ręki.

Parametry i zastosowania

Proponowany w naszym sklepie sterownik logiczny sprawnie współpracuje z licznymi komponentami rozszerzającymi jego funkcje. Linia S5 umożliwia pracę z różnymi produktami opcjonalnymi, wśród których wyróżniamy moduły wejściowe, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcjonalne oraz przekaźniki. Środowisko do tworzenia programów programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5928-3UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt