SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UB11

6ES5928-3UB11 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy w sklepie Magsteron modułową jednostkę centralną 928B. Podzespół zaprojektowano dla systemów sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5 w wersjach 135U oraz 155U. Komponent ma konstrukcję zoptymalizowaną do użycia w branży przemysłowej, więc skutecznie może działać w różnego rodzaju zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5928-3UB11

6ES5928-3UB11 - takim numerem oznaczono kontroler CPU o zasobach sprzętowych wszechstronnie przystosowanych do warunków wymaganych przy realizacji rozmaitych procesów. Specyfikacja proponowanego przez nasz sklep komponentu gwarantuje kompleksową eksploatację w znacznym przedziale temperatur w otoczeniu, a nawet w niesprzyjających środowiskach w zakładzie. Oferowany w naszym sklepie model dedykowany linii sterowników S5 zapewnia sprawne realizowanie programów w systemie przemysłowym.

Zalety i specyfikacja

Model CPU dostępny na zamówienie w naszym sklepie będzie kompatybilny z innymi komponentami z kategorii produktów S5 firmy Siemens. W linii tej dostarczamy jednostki kontrolne o odmiennej budowie. Poszczególne elementy otrzymały rozmaite rozmiary, procesory oraz wielkość pamięci. Mnóstwo sterowników w tym wykonaniu nieustannie jest używanych w wybranych układach automatyki i niemodernizowanych systemach sterowniczych. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie wariant jest już wycofany z produkcji przez markę Siemens, dlatego dostarczamy go jedynie jako odnowiony wariant z drugiej ręki od sprawdzonych dystrybutorów.

Funkcje i możliwości

Model CPU proponowany przez nasz sklep z powodzeniem działa z licznymi produktami dodatkowymi. Seria SIMATIC Siemens S5 zapewnia stuprocentową wydajność działania z różnymi produktami dodatkowymi, do których należą chociażby dodatkowe wejścia, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcyjne czy też przekaźniki. Środowisko do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 to STEP5 w zgodnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5928-3UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt