SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UB12

6ES5928-3UB12 jest oferowany jako centralna jednostka CPU 928B dla urządzeń typu 135U oraz 155U. Komponent ten jest elementem układu sterowników programowalnych SIMATIC S5. Akcesorium firmy Siemens posiada konstrukcję przystosowaną do pracy w otoczeniu przemysłowym, dlatego skutecznie działa w wymagających zadaniach z zakresu automatyzacji. Na wyposażeniu znajdują się dwa interfejsy programowalne.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5928-3UB12

6ES5928-3UB12 to numer, pod którym oferujemy jednostkę centralną CPU 928B o specyfikacji całościowo dostosowanej do wymogów poszczególnych branż. Konstrukcja dostępnego w naszym internetowym sklepie urządzenia umożliwia efektywną eksploatację w szerokim zakresie warunków temperaturowych otoczenia, a także w zróżnicowanych strefach zakładowych. Sprzedawany w asortymencie sklepu Magsteron podzespół dla układów sterowników S5 umożliwia sprawne wdrażanie działań sterowniczych w procesach technologicznych.

Specyfikacja techniczna

Model jednostki centralnej CPU 928B dostępny w naszym sklepie pozostaje zgodny z różnymi urządzeniami zaliczanymi do produktów S5 Siemens. W układzie tym dostarczamy sterowniki także o innej konstrukcji. Dostępne komponenty uzyskały odmienne gabaryty obudowy, architektury procesorów lub też pojemność pamięci. Mnóstwo urządzeń tego typu nadal wykorzystuje się w niektórych obiektach automatyzacji i nieunowocześnianych systemach sterowania. Sprzedawany przez nas model nie jest ostatecznie produkowany przez producenta, a więc oferujemy go wyłącznie jako odnowiony sprzęt z drugiej ręki.

Parametry i możliwości

Model jednostki centralnej CPU 928B dostępny w naszym sklepie bez trudu współpracuje z innymi produktami dodatkowymi. Wersja SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia wydajną pracę z wieloma produktami rozszerzającymi, do których zaliczamy wejścia, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne oraz przekaźniki. Środowisko do konfiguracji urządzeń Siemens S5 to STEP5 w odpowiedniej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5928-3UB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt