SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5928-3UB21

6ES5928-3UB21 to efektywny produkt zasilający, który został zaprojektowany specjalnie dla układu S5 SIMATIC marki Siemens. Produkt oferowany w internetowym sklepie Magsteron możesz wykorzystać do zasilania jednostek CPU różnego typu. Narzędzie nie posiada na wyposażeniu baterii zapasowej. Parametry napięciowe wynoszą 110 V AC. Zasilacz ten podnosi bezpieczeństwo i skuteczność eksploatacji zespołu automatyki przemysłowej z użyciem urządzeń PLC wycofanej kategorii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5928-3UB21

6ES5928-3UB21 należący do linii S5 to bardzo sprawny model. Sprzedawany komponent gwarantuje znaczący wzrost bezpieczeństwa i posiada zaawansowane funkcje, przez co może być sprawnie użytkowany w wielu segmentach branży przemysłowej. Zasilacz sprawnie działa w szerokim przedziale temperatury pracy, a także trudnych warunkach otoczenia. Dostępny produkt okazuje się bardzo efektywnym uzupełnieniem kompletnego systemu automatyzacji, który pracuje na sterownikach logicznych S5.

Funkcjonalności i zastosowania

Projekt oraz parametry prądu czy napięcia proponowanego przez nas zasilacza dają gwarancję, że pozostanie on w pełni kompatybilny z podanymi edycjami jednostek centralnych CPU PLC S5. Podobnie jak pozostałe produkty z tej grupy, zasilacz nie jest obecnie produkowany przez firmę Siemens. Oferujemy go tylko z rynku wtórnego w wersji odnowionej. W systemie S5 wyróżnić można sporo produktów o odmiennych parametrach, z uwzględnieniem, zasobów pamięciowych, mocy procesora czy wymiarów obudowy.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w naszym sklepie komponent jest modułem o dużej funkcjonalności, który działa w wyposażeniu przemysłowym jako praktyczne źródło energii. Zasilacz ten jest w stanie bezproblemowo obsłużyć również inne elementy, nie tylko CPU. Zgodne są z nim takie produkty, jak chociażby dodatkowe wejścia i moduły wyjściowe, moduły licznikowe oraz moduły komunikacyjne. Rozwiązanie umożliwiające przeprowadzenie konfiguracji sterowników S5 SIMATIC to system STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5928-3UB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt