SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-7AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-7AA12

6ES5930-7AA12 oferujemy jako jeden z zasilaczy modułowych marki Siemens. Wariant o tej konstrukcji należy do kategorii sterownika programowalnego S5 w systemie SIMATIC. Element otrzymał funkcjonalności niezbędne do eksploatacji w obszarze przemysłu, dlatego bezpiecznie może funkcjonować w różnych systemach automatyki. Zasilacz ten może się sprawdzić jako wysoce sprawny komponent, a jego parametry napięciowo-prądowe to 220 V AC/110 A.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5930-7AA12

6ES5930-7AA12 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy wydajny zasilacz o parametrach technicznych stuprocentowo dostosowanych do wymagań konkretnych zadań automatyki. Budowa proponowanego przez nasz sklep komponentu gwarantuje pewną pracę zasilania w dużym zakresie temperatury w otoczeniu, jak i również w niesprzyjających warunkach w zakładzie. Dostępny w naszym sklepie internetowym model z kategorii urządzeń S5 zapewnia skuteczne przeprowadzanie czynności w układzie automatyzacji.

Specyfikacja i korzyści

Zasilacz prezentowany w sklepie Magsteron może być użytkowany razem z najważniejszymi produktami z linii PLC Siemens S5. W generacji tej sprzedajemy jednostki sterownicze o odmiennej konstrukcji. Wybrane komponenty otrzymały odmienne gabaryty, układy procesorów czy też pamięci. Znaczna część sterowników tego typu obecnie jest nadal stosowana w różnych układach przemysłu, zwłaszcza tych nieunowocześnionych w zakresie wyposażenia PLC. Prezentowany w sklepie Magsteron komponent nie jest aktualnie rozwijany przez producenta, w związku z czym sprowadzamy go tylko jako przywrócony sprzęt z drugiej ręki od sprawdzonych dostawców.

Funkcjonalności i dane techniczne

Oferowany w naszym internetowym sklepie zasilacz łatwo pracuje z produktami specjalnymi. Sterownik Siemens S5 zapewnia całościową kompatybilność z różnymi komponentami dodatkowymi, jak chociażby moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne czy przekaźniki. System do zarządzania programami sterowników programowalnych S5 Siemens to STEP5 w dostosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5930-7AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt