SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-7AA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-7AA22

6ES5930-7AA22 to wydajny moduł zasilacza, zaliczany do linii S5 SIMATIC marki Siemens. Produkt dostępny w sklepie Magsteron jest przeznaczony do dostarczania zasilania sterowników w wariantach 110A. Parametry napięcia wynoszą 110 V AC/5 V DC, z kolei parametry prądu mają wartość 0,7 A. Model powiększa ochronę i wydajność funkcjonowania układu automatyki przemysłowej z użyciem sterowników PLC wcześniejszej serii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5930-7AA22

6ES5930-7AA22 zwraca uwagę jako wysoce bezpieczny produkt. Oferowany sprzęt gwarantuje optymalny standard zabezpieczeń i posiada liczne funkcjonalności, dlatego może być bez przeszkód użytkowany w licznych segmentach branżowych. Zasilacz bez obaw pracuje w zróżnicowanym przedziale temperatury otoczenia, a także niekorzystnych strefach środowiskowych. Sprzedawany produkt jest bardzo wydajnym komponentem sprawnego zakładu automatyzacji, który bazuje na PLC SIMATIC S5 firmy Siemens.

Funkcjonalności i zastosowania

Budowa oraz parametry napięcia czy prądu oferowanego przez nas modelu dają pewność, że jest on w stu procentach zgodny z wybranymi modelami jednostek centralnych PLC. Identycznie jak wszystkie inne podzespoły tej kategorii, model nie jest już wspierany przez firmę Siemens. Z tego powodu możesz zamówić tylko odnowiony produkt. W rodzinie Siemens SIMATIC S5 znajduje się sporo PLC o odmiennych konstrukcjach pod względem funkcji, dostępnej pamięci, układu procesora czy wymiarów, które aktualnie spełniają wymagania wielu układów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja techniczna

Sprzedawany w naszym sklepie internetowym wariant jest zasilaczem z wycofanej już serii, który funkcjonuje w układzie automatyki jako efektywne źródło zasilania. Z powodzeniem może on obsłużyć CPU, a także inne elementy. Zgodne z nim są takie produkty, jak między innymi moduły wejść i dodatkowe wyjścia, moduły licznikowe czy moduły komunikacyjne. Narzędzie pozwalające na wykonanie programowania sterowników SIMATIC S5 to środowisko STEP5 w dopasowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5930-7AA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt