SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-7AA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-7AA31

6ES5930-7AA31 to bezpieczny zasilacz wykonany dla systemu sterowania SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzęt dostępny w sklepie internetowym Magsteron znajduje zastosowanie w zasilaniu jednostek centralnych w wersjach 110 A. Wartości napięcia sięgają 24 V DC/5 V DC, a dane prądu to 0,7 A. Produkt poprawia sprawność i wydajność funkcjonowania systemu automatyki przemysłowej z użyciem urządzeń PLC tej edycji.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5930-7AA31

6ES5930-7AA31 sprawdza się do wykorzystania jako wyjątkowo funkcjonalny produkt zasilający. Dostępny komponent uzyskał wysoki standard ochrony oraz liczne usprawnienia, a tym samym może być bezpiecznie stosowany w otoczeniu przemysłowym. Zasilacz z powodzeniem działa w zróżnicowanym przedziale warunków temperaturowych, a także trudnych środowiskach roboczych. Proponowany zasilacz okazuje się zaskakująco praktycznym wyposażeniem rozbudowanego układu automatyki przemysłowej, który opiera się na PLC S5 firmy Siemens.

Parametry i możliwości

Specyfikacja i funkcje elektryczne prezentowanego w naszym sklepie zasilacza powodują, że będzie on kompletnie zgodny z podanymi wariantami jednostek centralnych CPU PLC SIMATIC S5. Identycznie jak inne poszczególne elementy omawianej serii, moduł przestał być aktualnie produkowany przez firmę Siemens. W związku z tym dostarczamy go jedynie jako odnowiony produkt z rynku wtórnego. W kategorii Siemens SIMATIC S5 znajduje się sporo sterowników o zróżnicowanych specyfikacjach, które wciąż znajdują się na wyposażeniu licznych układów automatyki.

Specyfikacja i zalety

Oferowany komponent jest zasilaczem starszej serii, który zapewnia wyposażeniu automatyki efektywne zasilanie. Bezproblemowa eksploatacja w układzie powoduje, że może on zasilać także pozostałe komponenty. Zaliczają się do nich takie produkty, jak między innymi moduły wejściowe czy moduły wyjść, mierniki i moduły komunikacyjne. Rozwiązanie pozwalające na wykonanie parametryzacji sterowników SIMATIC S5 to platforma STEP5 w kompatybilnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5930-7AA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt