SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-8MD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5930-8MD11

6ES5930-8MD11 to wytrzymały moduł 930, który przynależy do PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt sprzedawany w sklepie Magsteron sprawdzi się do zasilania CPU w odsłonie 100U. Parametry napięciowe wynoszą 115/230 V AC oraz 24 V DC, a dane prądowe mają wartość 1 A. Komponent wzmacnia ochronę oraz wydajność funkcjonowania zespołu automatyki przemysłowej z użyciem sterowników tej linii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5930-8MD11

6ES5930-8MD11 firmy Siemens to zasilacz o wysokiej sprawności. Sprzedawany sprzęt uzyskał podwyższony standard ochrony i zaawansowane funkcje, dlatego może być efektywnie montowany w zakładach automatyzacji. Zasilacz z powodzeniem funkcjonuje w dużym zakresie temperatury otoczenia, a także specyficznych warunkach roboczych. Dostępny na zamówienie zasilacz pozostaje wyjątkowo praktycznym komponentem funkcjonalnego systemu automatyzacji, który bazuje na programowalnych sterownikach logicznych Siemens S5.

Funkcje i dane techniczne

Konstrukcja i funkcje prądowo-napięciowe sprowadzanego przez nas produktu sprawiają, że pozostaje on całkowicie kompatybilny z wybranymi wersjami jednostek CPU PLC S5. Tak samo jak inne komponenty oferowanej grupy, zasilacz przestał być obecnie rozwijany przez firmę Siemens. Z tego względu sprzedajemy go wyłącznie jako produkt odnawiany. W kategorii SIMATIC S5 wyróżnić można mnóstwo sterowników o różnych specyfikacjach dotyczących możliwości pracy, zasobów pamięciowych, architektury procesora i wymiarów, które wciąż spełniają potrzeby współczesnych układów automatyki.

Korzyści i zalety

Dostępny w sklepie Magsteron wariant jest urządzeniem, z nieprodukowanej już kategorii, działającym w układzie automatyzacji jako dodatkowe źródło energii. Z oferowanym przez nas modułem zasilacza kompatybilne są takie komponenty, jak między innymi moduły wejściowe i moduły wyjść, moduły do zliczania i moduły komunikacji. Oprogramowanie dedykowane do programowania urządzeń SIMATIC S5 Siemens to środowisko STEP5 w dopasowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5930-8MD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt