SIEMENS Simatic S5 - 6ES5931-7AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5931-7AA11

6ES5931-7AA11 to skuteczny komponent zasilający 931, przeznaczony dla systemu S5 SIMATIC PLC firmy Siemens. Sprzęt dostępny w naszym asortymencie możesz zastosować do dostarczania zasilania sterownikom w wersjach 110A i 110S. Dane napięcia mają wartość 220 V AC/24 V DC, z kolei parametry prądowe to 2 A. Wariant podnosi ochronę oraz efektywność pracy zespołu automatyzacji z zastosowaniem urządzeń PLC S5.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5931-7AA11

6ES5931-7AA11 sprawdza się jako wyjątkowo efektywny interfejs zasilający. Dostępny komponent otrzymał duży poziom zabezpieczeń oraz zaawansowane funkcje, w związku z czym może być efektywnie wykorzystywany w zakładach przemysłowych i licznych branżach. Model efektywnie działa w rozległym zakresie temperatury eksploatacji, jak również niekorzystnych warunkach otoczenia. Dostępny na zamówienie produkt jest wyjątkowo wydajnym komponentem rozbudowanego układu automatyki przemysłowej, który opiera się na sterownikach programowalnych Siemens S5 SIMATIC.

Funkcje i zastosowania

Projekt i dane mechaniczne prezentowanego przez nas sprzętu sprawiają, że pozostaje on w stu procentach zgodny z wybranymi wariantami jednostek centralnych CPU PLC. Podobnie jak pozostałe komponenty tej serii, model przestał być już produkowany przez firmę Siemens. Z tego względu dostarczamy go tylko jako zregenerowany produkt używany. W rodzinie Siemens SIMATIC S5 wyprodukowano znaczne ilości produktów o odmiennych parametrach pod kątem możliwości wykorzystania, dostępnej pamięci, mocy procesora oraz gabarytów obudowy.

Korzyści i zalety

Oferowany w naszym sklepie wariant jest urządzeniem, które zapewnia w układzie automatyki przemysłowej skuteczne źródło zasilania. Bezpieczna praca w układzie powoduje, że jest on w stanie zasilać również rozszerzające elementy. Zaliczają się do nich takie komponenty, jak moduły wejść i moduły wyjściowe, moduły do pomiarów i moduły do komunikacji. Narzędzie pozwalające na wykonanie programów sterowników SIMATIC S5 Siemens to STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5931-7AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt