SIEMENS Simatic S5 - 6ES5931-8MD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5931-8MD11

6ES5931-8MD11 to interfejs zasilający 931, przeznaczony dla serii PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Wariant dostępny w naszym sklepie internetowym możesz zastosować do zasilania sterowników w edycjach 95U, 100U, ET 100U oraz ET 200U. Dane napięcia mają wartość 115/230 V AC i 24 V DC, podczas gdy wartości prądu to 2 A. Element zwiększa bezpieczeństwo oraz prawidłowość funkcjonowania zespołu sterowania z wykorzystaniem sterowników tej kategorii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5931-8MD11

6ES5931-8MD11 marki Siemens to bardzo wydajny produkt. Dostępny sprzęt otrzymał wysoki poziom ochrony oraz liczne usprawnienia, przez co może być bezpiecznie wykorzystywany w przemyśle. Produkt efektywnie pracuje w rozległym zakresie temperatury eksploatacji oraz trudnych warunkach otoczenia. Proponowany zasilacz może być bardzo efektywnym uzupełnieniem zaawansowanego systemu automatyzacji, który bazuje na programowalnych sterownikach logicznych Siemens S5.

Parametry i zastosowania

Specyfikacja oraz parametry prądowo-napięciowe proponowanego przez nasz sklep produktu gwarantują, że będzie on całkowicie zgodny z uwzględnionymi modelami jednostek centralnych CPU sterownika S5. Podobnie jak wszystkie inne podzespoły tej kategorii, zasilacz nie będzie już rozwijany przez firmę Siemens. Z tego powodu oferujemy go tylko z rynku wtórnego. W systemie S5 występuje wiele PLC o różnych specyfikacjach, które nadal znajdują się na wyposażeniu licznych zakładów automatyzacji.

Specyfikacja i zalety

Sprzedawany w naszym sklepie internetowym wariant jest sprzętem z wycofanej już generacji, jednak wciąż sprawnie funkcjonuje w układzie przemysłowym jako dodatkowe zasilanie. Bezawaryjna współpraca powoduje, że może on obsłużyć także opcjonalne elementy. Kompatybilne będą takie komponenty, jak na przykład moduły wejściowe i moduły wyjściowe, moduły do pomiarów czy interfejsy komunikacyjne. Oprogramowanie umożliwiające wykonanie konfiguracji sterowników logicznych SIMATIC S5 to system STEP5 w dopasowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5931-8MD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt