SIEMENS Simatic S5 - 6ES5932-3SA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5932-3SA12

6ES5932-3SA12 to ergonomiczny komponent zasilający, który został wyprodukowany dla sterownika logicznego S5 SIMATIC marki Siemens. Produkt oferowany w sklepie internetowym Magsteron możesz wykorzystać do zapewniania zasilania CPU w różnych wersjach. Zasilacz nie ma w zestawie baterii opcjonalnej. Wartości napięcia odpowiadają 220 V AC i 5 V DC. Produkt pogłębia ochronę i efektywność funkcjonowania systemu sterowania z zastosowaniem sterowników wycofanej już linii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5932-3SA12

6ES5932-3SA12 to wyjątkowo wydajny produkt. Sprzedawany komponent posiada wysoki poziom zabezpieczeń i zaawansowane udogodnienia, przez co może być bez obaw stosowany w obszarach przemysłowych. Produkt z powodzeniem pracuje w szerokim zakresie temperatury, a także specyficznych strefach środowiskowych. Sprzedawany model okazuje się wyjątkowo wydajnym wyposażeniem funkcjonalnego standardu automatyki przemysłowej, który bazuje na programowalnych sterownikach logicznych Siemens SIMATIC S5.

Parametry i dane techniczne

Konstrukcja oraz dane napięciowo-prądowe proponowanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową sprzętu sprawiają, że jest on w pełni kompatybilny z licznymi modelami jednostek centralnych CPU sterownika S5. Podobnie jak pozostałe podzespoły tej serii, model nie jest już rozwijany przez firmę Siemens. Dlatego dostarczamy go jedynie w wersji poddanej regeneracji. W rodzinie SIMATIC S5 znajduje się sporo produktów o różnych parametrach, które nieustannie spełniają potrzeby wielu zakładów automatyki.

Korzyści i zalety

Dostępny w naszym sklepie internetowym komponent jest modułem starszej generacji, który zapewnia w systemie automatyki przemysłowej praktyczne rozwiązanie zasilające. Bezproblemowa eksploatacja w zakładzie sprawia, że może on obsłużyć także inne komponenty. Zaliczają się do nich takie elementy, jak moduły wejść i moduły wyjściowe, moduły licznikowe i moduły do komunikacji. Oprogramowanie dedykowane do parametryzacji sterowników logicznych SIMATIC S5 Siemens to platforma STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5932-3SA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt