SIEMENS Simatic S5 - 6ES5932-3SA32

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5932-3SA32

6ES5932-3SA32 to praktyczny element zasilający typu 932, który został wyprodukowany dla grupy sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Wariant oferowany w internetowym sklepie Magsteron sprawdzi się do zasilania modeli 110S. Wartości napięcia sięgają 110V AC/5 V DC, a wartości prądu to 10 A. Model poprawia sprawność i efektywność pracy systemu sterowania z zastosowaniem sterowników PLC starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5932-3SA32

6ES5932-3SA32 firmy Siemens to bardzo funkcjonalny produkt. Oferowany sprzęt otrzymał znaczący stopień ochrony oraz liczne funkcjonalności, dlatego może być sprawnie użytkowany w wielu branżach. Produkt z powodzeniem funkcjonuje w zróżnicowanym przedziale warunków temperatury otoczenia, jak również niekorzystnych obszarach środowiskowych. Dostępny produkt jest zaskakująco dobrym wyposażeniem zaawansowanego zakładu automatyki przemysłowej, który bazuje na sterownikach PLC Siemens SIMATIC S5.

Funkcje i dane techniczne

Budowa oraz parametry prądu czy napięcia sprowadzanego przez nasz sklep internetowy produktu sprawiają, że będzie on w pełni zgodny z ustalonymi wersjami jednostek centralnych PLC S5. Tak samo jak poszczególne elementy omawianej kategorii, model nie jest obecnie rozwijany przez firmę Siemens. Z tego względu sprowadzamy go jedynie na życzenie. W kategorii S5 znaleźć można mnóstwo jednostek centralnych o odmiennych parametrach w zakresie możliwości pracy, zasobów pamięciowych, układu procesora czy rozmiarów obudowy, które wciąż znajdują się na wyposażeniu różnych systemów automatyki.

Zalety i korzyści

Oferowany produkt jest urządzeniem z wycofanej już linii, jednak wciąż z powodzeniem działa w systemie automatyki przemysłowej jako praktyczny zasilacz. Bezpieczna eksploatacja w zakładzie sprawia, że będzie on w stanie obsłużyć również inne elementy. Należą do nich takie komponenty, jak między innymi moduły wejściowe czy moduły wyjść, moduły do zliczania czy interfejsy komunikacyjne. Oprogramowanie umożliwiające wykonanie konfiguracji sterowników logicznych Siemens S5 to środowisko STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5932-3SA32
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt