SIEMENS Simatic S5 - 6ES5935-3LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5935-3LA12

6ES5935-3LA12 to wytrzymały interfejs zasilający 935, który należy do sterownika PLC S5 marki Siemens. Wariant sprzedawany w naszym sklepie internetowym służy do zapewniania zasilania jednostkom centralnym w wersjach 105R. Wartości napięcia odpowiadają 220/240 V AC. Model podwyższa ochronę i wydajność pracy zespołu automatyki przemysłowej z użyciem programowalnych sterowników logicznych z linii SIMATIC S5.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5935-3LA12

6ES5935-3LA12 to wysoce efektywny produkt marki Siemens. Dostępny wariant zapewnia znaczący poziom bezpieczeństwa i posiada rozbudowane usprawnienia, dlatego może być sprawnie instalowany i stosowany w strefach przemysłowych. Zasilacz z powodzeniem pracuje w dużym zakresie temperatury pracy, a także trudnych warunkach roboczych. Sprzedawany model okazuje się bardzo praktycznym uzupełnieniem standardu automatyki przemysłowej, który opiera się na sterownikach programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens.

Parametry i zastosowania

Projekt oraz funkcje mechaniczne sprzedawanego przez nas zasilacza powodują, że pozostaje on całkowicie zgodny z podanymi edycjami jednostek CPU PLC SIMATIC S5. Podobnie jak pozostałe podzespoły tej kategorii, zasilacz przestał być obecnie produkowany przez firmę Siemens. Z tego powodu oferujemy go tylko jako produkt odnowiony. W kategorii SIMATIC S5 wyprodukowano znaczne ilości urządzeń o różnych parametrach pod względem możliwości wykorzystania, zasobów pamięciowych, architektury procesora czy wielkości obudowy, które aktualnie znajdują się na wyposażeniu licznych układów automatyki przemysłowej.

Zalety i specyfikacja

Sprzedawany produkt jest komponentem starszej linii, który spełnia funkcje w układzie przemysłowym jako skuteczne źródło zasilania. Bezproblemowa współpraca w układzie gwarantuje, że może on być w stanie zasilić również rozszerzające moduły. Zgodne są takie produkty, jak chociażby dodatkowe wejścia oraz moduły wyjść, moduły licznikowe i moduły komunikacyjne. Rozwiązanie pozwalające na przeprowadzenie programowania sterowników logicznych S5 SIMATIC to system STEP5 w zgodnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5935-3LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt