SIEMENS Simatic S5 - 6ES5935-3LA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5935-3LA22

6ES5935-3LA22 to sprawny model zasilacza, który przynależy do systemu S5 SIMATIC firmy Siemens. Produkt sprzedawany w naszym sklepie internetowym możesz zastosować do zapewniania zasilania programowalnych sterowników logicznych w edycjach 105R. Dane napięciowe mają wartość 115 V AC, z kolei parametry prądu to 1,3 A. Wariant powiększa bezpieczeństwo i efektywność funkcjonowania linii sterowania z zastosowaniem sterowników starszej linii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5935-3LA22

6ES5935-3LA22 sprawdza się do wykorzystania jako wyjątkowo efektywny moduł zasilający. Dostępny wariant otrzymał wysoki standard ochrony oraz liczne usprawnienia, przez co może być z powodzeniem użytkowany w warunkach automatyki przemysłowej. Model z powodzeniem funkcjonuje w dużym przedziale parametrów temperatury pracy, jak również niekorzystnych warunkach otoczenia. Sprzedawany na zamówienie zasilacz okazuje się wyjątkowo dobrym uzupełnieniem zaawansowanego układu automatyzacji, który bazuje na sterownikach PLC SIMATIC S5 firmy Siemens.

Funkcje i zastosowania

Specyfikacja oraz dane napięciowo-prądowe oferowanego u nas produktu zapewniają, że będzie on w pełni kompatybilny z ustalonymi wersjami jednostek centralnych CPU PLC S5. Tak samo jak pozostałe produkty oferowanej serii, zasilacz nie jest już wspierany przez firmę Siemens. Dlatego sprowadzamy go tylko z rynku wtórnego. W standardzie Siemens SIMATIC S5 wyprodukowano mnóstwo produktów o odmiennych specyfikacjach dotyczących funkcji, pamięci, architektury procesora czy wymiarów obudowy, które aktualnie wciąż można znaleźć na wyposażeniu współczesnych układów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i korzyści

Dostępny w naszym sklepie komponent jest produktem, który funkcjonuje w układzie automatyki przemysłowej jako efektywne rozwiązanie zasilające. Urządzenie może obsługiwać CPU, a także opcjonalne moduły. Zgodne będą takie komponenty, jak moduły wejściowe oraz moduły wyjść, moduły do pomiarów czy moduły do komunikacji. Narzędzie wykorzystywane do konfiguracji sterowników SIMATIC S5 Siemens to z kolei platforma STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5935-3LA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt