SIEMENS Simatic S5 - 6ES5935-8ME11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5935-8ME11

6ES5935-8ME11 to produkt zasilający 935, który przynależy do linii SIMATIC S5 firmy Siemens. Produkt oferowany w internetowym sklepie Magsteron znajduje zastosowanie do zasilania jednostek w odsłonach 95U, 100U oraz ET 100U i 200U. Sprzęt poprawia ochronę i skuteczność działania systemu automatyzacji z wykorzystaniem sterowników wcześniejszej linii. Urządzenie służy do zasilania modułów analogowych EEX w strefach bezpieczeństwa.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5935-8ME11

6ES5935-8ME11 to bardzo efektywny zasilacz. Dostępny sprzęt posiada wysoki standard zabezpieczeń i rozbudowane funkcjonalności, a tym samym może być bezpiecznie stosowany w branży przemysłowej. Zasilacz bezpiecznie działa w szerokim zakresie warunków temperatury pracy, a także niestandardowych obszarach roboczych. Sprzedawany na zamówienie zasilacz pozostaje bardzo dobrym komponentem kompletnego systemu automatyzacji, który pracuje na sterownikach PLC S5 firmy Siemens.

Parametry i możliwości

Konstrukcja i parametry technologiczne oferowanego przez nasz sklep internetowy produktu zapewniają, że pozostaje on całkowicie kompatybilny z modułami analogowymi dla CPU PLC SIMATIC S5. Podobnie jak wszystkie inne produkty z tej linii, zasilacz nie jest obecnie rozwijany przez firmę Siemens. Dlatego sprzedajemy go wyłącznie w wersji odnowionej z rynku wtórnego. W kategorii SIMATIC S5 wyróżnić można sporo urządzeń o różnych parametrach w zakresie możliwości pracy, dostępnej pamięci, architektury procesora i rozmiarów obudowy, które nieustannie odpowiadają potrzebom współczesnych zakładów automatyzacji.

Zalety i specyfikacja

Sprzedawany w sklepie Magsteron produkt jest sprzętem, który zapewnia wyposażeniu przemysłowemu skuteczne zasilanie. Bezpośrednia eksploatacja w układzie sprawia, że z powodzeniem zasila on wybrane elementy. Kompatybilne są takie produkty, jak na przykład moduły wejść oraz moduły wyjściowe, mierniki oraz moduły komunikacyjne. Oprogramowanie umożliwiające wykonanie konfiguracji sterowników SIMATIC S5 Siemens to platforma STEP5 w kompatybilnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5935-8ME11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt