SIEMENS Simatic S5 - 6ES5941-7UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5941-7UA12

6ES5941-7UA12 to numer, pod którym oferujemy w naszym sklepie kontroler CPU w wersji CPU 941 dla sterowników logicznych w wariancie 115U. Model jest urządzeniem z serii podzespołów SIMATIC Siemens S5. Produkt tej marki posiada budowę prawidłowo dostosowaną do funkcjonowania w przemyśle, a dzięki temu bardzo dobrze pracuje w wymagających zakładach. Pamięć RAM tego urządzenia wynosi 2 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5941-7UA12

6ES5941-7UA12 to numer produktu, którym jest centralna jednostka CPU o funkcjonalności kompleksowo dopasowanej do wymagań szeregu branż. Specyfikacja techniczna sprzedawanego w sklepie Magsteron komponentu gwarantuje wydajną pracę w znaczącym zasięgu temperatury środowiska, a tym samym w trudnych warunkach działania w przemyśle. Proponowany przez nas model podzespołu należącego do kategorii urządzeń SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje efektywne przeprowadzanie procesów w wielu zastosowaniach.

Specyfikacja i korzyści

Komponent CPU proponowany w naszym sklepie internetowym będzie sprawnie działał z pozostałymi sprzętami wchodzącymi do rodziny sterowników Siemens S5. W kategorii tej prezentujemy jednostki centralne o odmiennej specyfikacji. Konkretne rozwiązania otrzymały inne rozmiary, układy procesorów i ilość pamięci. Znaczna część elementów z tej grupy wciąż jest używana w niektórych układach automatyki i nieunowocześnianych obiektach. Dostępny w naszej ofercie podzespół został na chwilę obecną wycofany z produkcji przez markę Siemens, w związku z czym sprzedajemy go wyłącznie jako odświeżony towar z drugiej ręki od zaufanych źródeł.

Funkcjonalności i możliwości

Podzespół CPU sprowadzany na zamówienie przez nasz sklep internetowy może pracować z licznymi akcesoriami rozbudowującymi. Urządzenie SIMATIC Siemens S5 pozwala na optymalną kompatybilność z funkcjonalnymi komponentami opcjonalnymi, takimi jak przykładowo wejścia, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne czy przekaźniki. Narzędzie do zarządzania programami urządzeń S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5941-7UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt