SIEMENS Simatic S5 - 6ES5941-7UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5941-7UA13

6ES5941-7UA13 - takim numerem katalogowym oznaczono wyposażoną w 2 kB pamięci RAM jednostkę centralną w wersji CPU 941, dedykowaną układom PLC typu 115U. Akcesorium przygotowano dla systemu programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. Element wyposażono w konstrukcję zoptymalizowaną do pracy w obszarze przemysłu, dlatego z powodzeniem może funkcjonować w różnego typu układach automatyki na bazie starszych modeli Siemensa.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5941-7UA13

6ES5941-7UA13- pod takim numerem katalogowym sprzedajemy jednostkę centralną CPU o specyfikacji technicznej skutecznie przystosowanej do wymogów różnych aplikacji. Wytrzymała konstrukcja sprzedawanego w asortymencie sklepu Magsteron modelu umożliwia wydajną pracę w szerokim zakresie temperatury środowiska, a ponadto sprawdzi się w rozmaitych strefach zakładowych. Proponowany w naszym internetowym sklepie model należący do rodziny urządzeń Siemens SIMATIC S5 pozwala na pewne obsługiwanie działań w procesach zautomatyzowanych.

Korzyści i specyfikacja

Kontrolna jednostka CPU oferowana przez nasz sklep pozostaje zgodna z najważniejszymi elementami z linii produktów Siemens S5. W grupie tej wyprodukowano urządzenia także o innej specyfikacji. Dostarczane modele otrzymały różne parametry obudów, architektury procesorów lub też wielkość pamięci. Wiele urządzeń tego typu wciąż eksploatuje się w rozmaitych obiektach automatyzacji i nieunowocześnianych zakładach przemysłowych. Dostarczany na zamówienie w sprzęt jest ostatecznie wycofany z produkcji przez markę Siemens, dlatego zamawiamy go jedynie jako odświeżony komponent używany z zaufanych źródeł.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dostępna w ofercie sklepu Magsteron jednostka kontrolna CPU może pracować z pozostałymi elementami rozbudowującymi. Technologia Siemens SIMATIC S5 umożliwia bezproblemową pracę ze specjalnymi elementami rozszerzającymi, takimi jak moduły wejść i wyjść, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne czy też moduły przekaźnikowe. Oprogramowanie do zmiany ustawień programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5941-7UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt