SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UA11

6ES5942-7UA11 - pod takim numerem oferujemy CPU 942, czyli jednostkę centralną z serii 115U. Komponent przygotowano dla systemu programowalnego sterownika logicznego S5 Siemens. Jednostka ta posiada specyfikację przystosowaną do użytku w środowiskach przemysłowych, więc z powodzeniem może pracować w specjalistycznych zastosowaniach. Pamięć RAM wynosi 10 kB z możliwością rozbudowy do maksymalnie 32 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5942-7UA11

6ES5942-7UA11 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy kontroler o możliwościach efektywnie dopasowanych do specyfiki szeregu technologii. Budowa prezentowanego w sklepie Magsteron modelu gwarantuje skuteczną pracę w rozległym zasięgu warunków temperatury w otoczeniu, jak również w niekorzystnych środowiskach zakładowych. Zamawiany w naszym sklepie internetowym model produktu dedykowany kategorii urządzeń SIMATIC Siemens S5 zapewnia efektywne wdrażanie procesów w wielu segmentach automatyki.

Specyfikacja i zalety

Kontroler dostępny na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową może być użytkowany z rozmaitymi elementami z linii programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5. W układzie tym oferujemy sterowniki logiczne o innej budowie. Sprzedawane komponenty otrzymały różne gabaryty, technologie procesora lub też zasoby pamięci. Znaczna część podzespołów z tej kategorii obecnie znajduje zastosowanie w rozmaitych systemach przemysłu, które nie zostały poddane modernizacji. Dostarczany na zamówienie w sklepie Magsteron produkt nie jest już produkowany ani serwisowany przez firmę Siemens, dlatego zamawiamy go tylko jako zregenerowany towar używany.

Parametry i dane techniczne

Kontroler prezentowany przez nas możesz zastosować z różnymi podzespołami rozszerzającymi. Rodzina Siemens SIMATIC S5 zapewnia bezproblemową zgodność z rozmaitymi komponentami, do których zaliczamy dodatkowe wejścia, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, liczniki, moduły funkcyjne czy też przekaźniki. Platforma do parametryzacji PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5942-7UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt