SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UA12

6ES5942-7UA12 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy wydajną jednostkę CPU 942 w wersji dla 115 U z 10 kB pamięci RAM, a także możliwością rozszerzenia do maksymalnie 32 kB. Element należy do rodziny komponentów S5 firmy Siemens. Akcesorium posiada technologię dopasowaną do pracy w otoczeniu przemysłowym, a tym samym może brać aktywny udział w specjalistycznych procesach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5942-7UA12

6ES5942-7UA12 to numer, pod którym oferujemy model CPU o parametrach skutecznie przystosowanych do standardów poszczególnych linii automatyzacji. Specyfika proponowanego w naszym sklepie sprzętu umożliwia skuteczną pracę w dużym przedziale temperatury otoczenia, jak również w trudnych strefach przemysłowych. Proponowany w sklepie Magsteron model podzespołu dla systemu PLC SIMATIC Siemens S5 zapewnia bezpieczne realizowanie operacji w procesach technologicznych różnego typu.

Specyfikacja i korzyści

Produkt dostępny w sklepie Magsteron jest zgodny z różnymi dostępnymi sprzętami należącymi do produktów SIMATIC S5 marki Siemens. W kategorii tej oferujemy PLC o różnej konstrukcji. Sprzedawane komponenty otrzymały od producenta inne gabaryty, technologie procesora czy pamięci. Dużo sterowników z tej linii wciąż jest eksploatowanych w różnych obiektach dla branży przemysłu, nieunowocześnionych pod kątem sterowniczym. Sprzedawany w naszym sklepie komponent nie jest aktualnie wspierany przez markę Siemens, więc oferujemy go jedynie jako zregenerowany produkt z drugiej ręki od zaufanych sprzedawców.

Parametry i możliwości

Sterownik PLC oferowany w naszym internetowym sklepie łatwo funkcjonuje z rozmaitymi produktami opcjonalnymi. System S5 pozwala na stosowanie razem z różnymi komponentami w formie rozszerzeń, do których zaliczają się wejścia, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne oraz moduły przekaźnikowe. Oprogramowanie do konfiguracji urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5942-7UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt