SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UA13

6ES5942-7UA13 sprzedajemy jako jednostkę modułową CPU 942 w wersji dla 115 U, która posiada 10 kB pamięci operacyjnej RAM. Sprzęt pochodzi z linii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Model posiada budowę dedykowaną do użytku w środowiskach przemysłowych, przez co wydajnie może pracować w wielu rozwiązaniach z zakresu automatyki sterowniczej.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5942-7UA13

6ES5942-7UA13 - taki numer posiada jednostka kontrolna o funkcjonalności optymalnie dobranej do parametrów i wymagań licznych aplikacji sterowniczych z udziałem starszych modeli PLC. Funkcjonalność proponowanego przez nasz sklep internetowy komponentu pozwala na bezproblemową eksploatację w zróżnicowanym zakresie temperaturowym w środowisku, a także umożliwia pracę w różnych warunkach w przemyśle. Oferowany przez nasz sklep produkt dla sterowników SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na szybkie i bezpieczne obsługiwanie procesów w standardzie sterowania PLC.

Zalety i specyfikacja

Dostępny na zamówienie w ofercie sklepu Magsteron sprzęt okazuje się zgodny z licznymi podzespołami należącymi do serii Siemens SIMATIC S5. W rodzinie tej dostarczamy urządzenia o odmiennej specyfikacji. Prezentowane modele uzyskały odmienne parametry obudów, architektury procesorów lub też dostępną pamięć. Sporo modeli tego typu wciąż używa się w układach automatyzacji i niemodernizowanych obiektach przemysłowych. Dostarczany przez nasz sklep internetowy sprzęt pozostaje już nierozwijany w firmie Siemens, a więc oferujemy go tylko jako przywrócony produkt używany, sprowadzany z bezpiecznych źródeł.

Funkcje i dane techniczne

Produkt prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową bez przeszkód może funkcjonować z rozmaitymi akcesoriami specjalnymi. Technologia S5 marki Siemens pozwala na współpracę z wieloma produktami rozszerzającymi, jakimi są na przykład wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacji, liczniki, moduły funkcjonalne oraz przekaźniki. Narzędzie do parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5942-7UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt