SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UB11

6ES5942-7UB11 to numer katalogowy, pod którym oferujemy w naszym sklepie model jednostki centralnej 942 dla systemów typu 115U. Urządzenie wyprodukowano dla układu produktów SIMATIC S5. Komponent ma budowę optymalną do działania w środowisku przemysłowym, w związku z czym doskonale sprawdza się w różnych systemach automatyki. Jednostka centralna w tej odsłonie posiada 10 kB pamięci RAM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5942-7UB11

6ES5942-7UB11 - takim numerem katalogowym oznaczono CPU o budowie w stu procentach zoptymalizowanej do wymagań licznych aplikacji. Specyfikacja techniczna dostępnego w sklepie Magsteron produktu umożliwia bezpieczną eksploatację w rozległym przedziale temperatury środowiska, a tym samym w wymagającym otoczeniu przemysłowym. Dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową komponent dla systemów programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 gwarantuje wydajne wdrażanie programów w wielu segmentach branży.

Specyfikacja techniczna

Wariant jednostki centralnej proponowany przez Magsteron może być stosowany razem z dostępnymi podzespołami z linii produktów Siemens SIMATIC S5. W serii tej występują PLC o różnej konstrukcji. Oferowane sterowniki otrzymały inne gabaryty, technologie procesora czy też ilość pamięci. Wiele urządzeń w tej technologii wciąż bywa eksploatowanych w rozmaitych obszarach technologicznych i niemodernizowanych do nowszej wersji S7. Proponowany w naszym sklepie internetowym sprzęt jest już niedostępny u producenta, w związku z czym dostarczamy go wyłącznie jako odświeżony towar z rynku wtórnego od pewnych dostawców.

Funkcjonalności i dane techniczne

Model CPU oferowany w naszym sklepie bezpiecznie pracuje z innymi komponentami opcjonalnymi dla tego systemu. Układ SIMATIC S5 zapewnia zgodność z wieloma akcesoriami dodatkowymi, jak na przykład rozszerzające wejścia, dodatkowe wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne oraz moduły przekaźnikowe. Oprogramowanie do zmiany ustawień PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w odpowiedniej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5942-7UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt