SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UF1X

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UF1X

6ES5942-7UF1X - taki numer katalogowy posiada dedykowana jednostka centralna CPU 942F w wersji 115F dla systemów Fail-Safe. Podzespół zaprojektowano dla układu sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Komponent ma specyfikację właściwą do działania w otoczeniu przemysłowym, dzięki czemu wydajnie może funkcjonować w rozmaitych rozwiązaniach z zakresu automatyki i sterowania technologicznego.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5942-7UF1X

6ES5942-7UF1X - pod takim numerem oferujemy jednostkę centralną o specyfikacji technicznej kompleksowo zoptymalizowanej do potrzeb wielu systemów. Konstrukcja sprzedawanego przez Magsteron produktu pozwala na skuteczną obsługę w znaczącym zakresie warunków temperaturowych otoczenia, a nawet w trudnych środowiskach w zakładzie. Sprzedawany w naszym sklepie model dedykowany linii programowalnych sterowników S5 firmy Siemens umożliwia profesjonalne wykonywanie operacji i procesów.

Zalety i specyfikacja

Dostępny w sklepie Magsteron wariant CPU jest kompatybilny z rozmaitymi sprzętami należącymi do urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens. W kategorii tej proponujemy sterowniki logiczne o różnej specyfikacji. Dostarczane komponenty otrzymały rozmaite parametry obudów, układy procesorów lub też pojemność pamięci. Mnóstwo komponentów w tym standardzie nieustannie jest stosowanych w licznych systemach branży przemysłowej. Dostępny w naszym sklepie model nie jest na chwilę obecną produkowany, rozwijany ani serwisowany przez markę Siemens, w związku z czym pozyskujemy go wyłącznie jako odnowiony podzespół z rynku wtórnego od bezpiecznych źródeł.

Funkcjonalności i dane techniczne

Sterownik PLC oferowany przez Magsteron bez przeszkód może współpracować z pozostałymi urządzeniami opcjonalnymi. Wariant S5 Siemens gwarantuje optymalną pracę z rozmaitymi podzespołami w formie rozszerzeń, takimi jak np. moduły wejściowe, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne oraz przekaźniki. Narzędzie do programowania programowalnych sterowników S5 to STEP5 w odpowiedniej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5942-7UF1X
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt