SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UH11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5942-7UH11

6ES5942-7UH11 - taki numer katalogowy posiada jednostka centralna CPU 942H dla systemów 115H z funkcją redundancji. Sprzęt jest podzespołem rodziny produktów SIMATIC S5. Element posiada budowę optymalną do użycia w warunkach przemysłowych, w związku z czym bardzo dobrze sprawdza się w wymagających zadaniach. Urządzenie posiada 10 kB pamięci RAM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5942-7UH11

6ES5942-7UH11 jest sprzedawany w naszym sklepie Magsteron jako jednostka centralna o konstrukcji stuprocentowo dopasowanej do specyfiki rozmaitych linii automatyki. Specyfika oferowanego przez nasz sklep komponentu gwarantuje pewną eksploatację w dużym zakresie temperaturowym, a także w niekorzystnych środowiskach w zakładzie. Zamawiany w naszym sklepie model komponentu dla produktów SIMATIC Siemens S5 pozwala na bezpieczne przeprowadzanie procesów automatyzacji.

Zalety i korzyści

Jednostka centralna CPU oferowana przez nasz sklep internetowy jest kompatybilna z różnymi dostępnymi podzespołami z linii programowalnych sterowników S5 Siemens. W standardzie tym dostarczamy produkty o zróżnicowanej konstrukcji. Dostępne podzespoły mają odmienne obudowy, układy procesorów czy też pamięci. Znaczna część PLC w tym wykonaniu nadal znajduje zastosowanie w zakładach przemysłowych, które nie zostały poddane modernizacji. Prezentowany przez nas sprzęt nie jest już produkowany przez markę Siemens, więc sprzedajemy go wyłącznie jako odświeżony używany wariant od renomowanych sprzedawców.

Funkcjonalności i zastosowania

Model jednostki centralnej CPU sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron efektywnie współpracuje z licznymi podzespołami rozbudowującymi standardowe funkcje PLC. Układ S5 marki Siemens umożliwia pracę z funkcjonalnymi produktami rozszerzeń, jak na przykład moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcyjne i moduły przekaźnikowe. Oprogramowanie do parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5942-7UH11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt