SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-3UR21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-3UR21

6ES5943-3UR21- takim numerem katalogowym oznaczono modułową jednostkę centralną CPU 943 dla systemu 115U. Wariant ten przynależy do linii sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Akcesorium ma funkcjonalność przystosowaną do obsługi w warunkach przemysłowych, a tym samym bez przeszkód może pracować w różnych projektach automatyki. Oferowany sprzęt charakteryzuje się dwoma portami programowalnymi na wyposażeniu.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5943-3UR21

6ES5943-3UR21 - takim numerem katalogowym oznaczono CPU o konstrukcji stuprocentowo dostosowanej do specyfiki rozmaitych systemów przemysłowych. Specyfikacja oferowanego przez nas podzespołu gwarantuje wydajną pracę w rozległym zasięgu temperatury otoczenia, a także w rozmaitych strefach w zakładzie. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy model z linii PLC Siemens S5 pozwala na bezpieczne obsługiwanie procesów w licznych branżach.

Korzyści i specyfikacja

Dostępny na zamówienie w sklepie Magsteron model jest zgodny z kluczowymi sprzętami wchodzącymi do rodziny produktów Siemens S5. W kategorii tej proponujemy jednostki kontrolne o odmiennej specyfikacji. Oferowane produkty mają rozmaite rozmiary obudowy, technologie procesora czy też zasoby pamięci. Wiele CPU z tej kategorii wciąż bywa stosowanych w pewnych środowiskach branży przemysłowej i niemodernizowanych zakładach. Dostępny w ofercie sklepu Magsteron produkt pozostaje na chwilę obecną niedostępny u producenta, w związku z czym oferujemy go tylko jako odświeżony produkt z drugiej ręki od zaufanych źródeł.

Parametry i możliwości

Oferowany w naszym sklepie internetowym model CPU bez komplikacji funkcjonuje z pozostałymi elementami dodatkowymi systemu. Układ S5 pozwala na bezproblemową współpracę z wieloma produktami opcjonalnymi, do których zaliczamy moduły wejść, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne oraz przekaźniki. Narzędzie do konfiguracji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 to STEP5 w dostosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5943-3UR21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt