SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UA11

6ES5943-7UA11 - takim numerem oznaczono modułową jednostkę centralną CPU 943 dla sterownika 115U w wersji z jednym portem programowalnym oraz 16 kB pamięci RAM. Podzespół pochodzi z linii SIMATIC Siemens S5. Sprzęt wyposażono w konstrukcję odpowiednią do pracy w środowisku przemysłowym, a tym samym bez komplikacji może działać w różnego rodzaju rozwiązaniach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5943-7UA11

6ES5943-7UA11 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy jednostkę centralną CPU o zasobach sprzętowych optymalnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań względem konkretnych aplikacji. Specyfikacja proponowanego przez nasz sklep modelu zapewnia bezpieczną pracę w szerokim zasięgu temperatury w środowisku, a także sprawdza się w specyficznych warunkach przemysłowych. Sprzedawany przez nas produkt należący do serii sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens gwarantuje bezpieczne wdrażanie procesów w standardzie automatyki.

Zalety i korzyści

Model dostępny w asortymencie sklepu Magsteron jest zgodny z pozostałymi elementami z linii programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5. W systemie tym prezentujemy jednostki kontrolne o różnej specyfikacji. Konkretne podzespoły posiadają różne wymiary, procesory lub też dostępną pamięć. Mnóstwo sterowników w tym układzie wciąż jest stosowanych w wybranych obszarach technologicznych, takich jak niemodernizowane zakłady przemysłowe. Dostarczany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką model nie jest już produkowany, w związku z czym sprowadzamy go wyłącznie jako odświeżony wariant używany od zaufanych sprzedawców.

Funkcjonalności i możliwości

Model oferowany w naszym sklepie możesz zastosować z rozmaitymi elementami rozszerzającymi w formie modułów. Odsłona S5 firmy Siemens pozwala na współpracę z wieloma urządzeniami dodatkowymi, do których zaliczają się wejścia, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne i moduły przekaźnikowe. Narzędzie do konfiguracji PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5943-7UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt