SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UA21

6ES5943-7UA21 sprzedajemy jako jednostkę centralną CPU 943 dla sterowników 115U w wersji z dwoma programowalnymi interfejsami. Akcesorium przygotowano dla serii produktów Siemens S5. Urządzenie posiada budowę odpowiednią do pracy w obszarze przemysłu, w związku z czym bezpiecznie może się sprawdzić w wymagających zastosowaniach. Oferowany w sklepie Magsteron produkt może się okazać wyjątkowo efektywnym komponentem automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5943-7UA21

6ES5943-7UA21 oferujemy jako CPU o funkcjonalności efektywnie dobranej do wymagań licznych procesów. Budowa proponowanego przez Magsteron modelu gwarantuje bezpieczną pracę w znaczącym stopniu temperatury w środowisku, a także w wymagającym otoczeniu zakładowym. Oferowany w sklepie Magsteron produkt dedykowany kategorii sterowników programowalnych SIMATIC S5 pozwala na specjalistyczne realizowanie operacji w systemie automatyki.

Specyfikacja i zalety

CPU oferowany w naszym sklepie może działać z innymi sprzętami z kategorii programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. W standardzie tym dostarczamy sterowniki o różnej budowie. Prezentowane podzespoły posiadają różne gabaryty, architektury procesorów oraz warianty pamięci. Niemało CPU z tej serii nadal jest wykorzystywanych w licznych układach automatyzacji, np. niemodernizowanych do wersji S7. Proponowany przez Magsteron wariant nie jest już produkowany w firmie Siemens, więc sprowadzamy go tylko jako odnowiony towar z drugiej ręki od pewnych dystrybutorów.

Funkcjonalności i dane techniczne

Wariant jednostki CPU proponowany przez nasz sklep internetowy bez komplikacji może działać z funkcjonalnymi komponentami w formie rozszerzeń. System S5 Siemens gwarantuje całościową kompatybilność ze specjalnymi produktami rozbudowującymi, takimi jak między innymi wejścia dodatkowe, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacji, liczniki, moduły funkcyjne czy przekaźniki. Platforma do modyfikacji programów PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5943-7UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt