SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UB11

6ES5943-7UB11 działa jako centralna jednostka kontrolna CPU 943 dla 115U. Sprzęt jest urządzeniem z rodziny elementów sterowniczych S5 marki Siemens. Akcesorium ma budowę przystosowaną do pracy w środowiskach przemysłowych, przez co wydajnie działa w różnych zastosowaniach. Urządzenie to okazuje się wyjątkowo efektywnym komponentem układu z uwagi na pamięć RAM 48 kB oraz jeden port programowalny.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5943-7UB11

6ES5943-7UB11 - takim numerem oznaczono sterownik o specyfikacji optymalnie przystosowanej do wymogów rozmaitych systemów. Specyfikacja techniczna oferowanego przez nasz sklep internetowy modelu zapewnia skuteczną pracę w szerokim przedziale warunków temperaturowych środowiska, jak i również w wymagających strefach w zakładzie. Oferowany przez nas komponent dedykowany kategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens gwarantuje profesjonalne przeprowadzanie czynności w układzie automatyki.

Specyfikacja i zalety

Sprzęt sprzedawany w naszym internetowym sklepie jest zgodny z oferowanymi podzespołami z linii sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. W rodzinie tej oferujemy sterowniki logiczne o różnej konstrukcji. Prezentowane modele mają różne gabaryty obudowy, architektury procesorów lub też dostępną pamięć. Wiele podzespołów tego typu nieustannie bywa używanych w rozmaitych obiektach przemysłu, które nie zostały poddane modernizacji. Proponowany przez nasz sklep internetowy podzespół pozostaje nierozwijany i niesprzedawany przez firmę Siemens, przez co dostarczamy go tylko jako odświeżony podzespół z drugiej ręki.

Funkcje i zastosowania

Model CPU sprzedawany w sklepie Magsteron łatwo działa z funkcjonalnymi produktami dodatkowymi. Technologia SIMATIC S5 zapewnia duże możliwości rozbudowy z dedykowanymi urządzeniami opcjonalnymi, jakimi są między innymi dodatkowe wejścia, opcjonalne wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne bądź też moduły przekaźnikowe. Platforma do zarządzania programami PLC S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5943-7UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt