SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UB11

6ES5943-7UB11 - takim numerem katalogowym oznaczono modułową jednostkę centralną 115U w wersji CPU 943. Sprzęt przynależy do linii podzespołów SIMATIC Siemens S5. Element ma budowę dedykowaną do eksploatacji w branży przemysłowej, a dzięki temu z powodzeniem może funkcjonować w zaawansowanych zadaniach. Produkt może się okazać bardzo funkcjonalnym podzespołem automatyki. Urządzenie posiada 1 port kontrolny i 48 kB pamięci RAM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5943-7UB11

6ES5943-7UB11 jest sprzedawany jako CPU o parametrach w stu procentach dostosowanych do wymagań licznych projektów sterowniczych. Specyfika oferowanego przez nasz sklep modelu umożliwia pewną pracę w znacznym stopniu temperatur, jak również sprawdza się w rozmaitym otoczeniu w przemyśle. Oferowany przez nas model podzespołu dla układu programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 zapewnia kompleksowe obsługiwanie operacji w układzie technologicznym.

Zalety i specyfikacja

Model jednostki kontrolnej prezentowany w naszej ofercie pozostaje zgodny z innymi urządzeniami z rodziny PLC S5 firmy Siemens. W grupie tej proponujemy komponenty o różnej specyfikacji. Sprowadzane przez nas urządzenia posiadają różne rozmiary, układy procesorów i zasoby pamięci. Wiele elementów z tej kategorii nieustannie wykorzystuje się w rozmaitych obszarach branży przemysłowej. Sprzedawany przez nasz sklep wariant został definitywnie wycofany z produkcji przez firmę Siemens, dlatego dostarczamy go tylko jako odświeżony podzespół używany od zaufanych źródeł.

Funkcjonalności i zastosowania

Model jednostki kontrolnej sprzedawany przez Magsteron może pracować z różnymi urządzeniami specjalnymi. Linia SIMATIC Siemens S5 umożliwia bezproblemową kompatybilność z funkcjonalnymi elementami rozszerzającymi, jak na przykład wejścia dodatkowe, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcyjne bądź też moduły przekaźnikowe. System do zarządzania programami PLC SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5943-7UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt