SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UB21

6ES5943-7UB21 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się jednostka CPU 943 w odsłonie 115U. Podzespół zalicza się do systemu komponentów Siemens S5. Sterownik logiczny uzyskał konstrukcję prawidłową do funkcjonowania w branży przemysłowej, a tym samym bez problemów pracuje w specjalistycznych aplikacjach. CPU w tej wersji może się stać bardzo użytecznym elementem. Na wyposażeniu znajdują się dwa porty programowalne.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5943-7UB21

6ES5943-7UB21 - pod takim numerem oferujemy jednostkę CPU o specyfikacji technicznej wszechstronnie dobranej do parametrów licznych zakładów. Specyfika sprzedawanego w sklepie Magsteron modelu umożliwia wydajną pracę w obszernym zasięgu temperatur w środowisku, jak również w niesprzyjających obszarach zakładowych. Sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową model komponentu z kategorii programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens umożliwia profesjonalne przeprowadzanie działań w rozwiązaniach sterowniczych.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w ofercie naszego sklepu model pozostaje kompatybilny z licznymi podzespołami z linii produktów SIMATIC Siemens S5. W serii tej prezentujemy jednostki centralne również o innej konstrukcji. Wybrane produkty posiadają zróżnicowane gabaryty obudowy, procesory czy też zasoby pamięci. Sporo komponentów z tej grupy przez cały czas bywa stosowanych w wybranych obiektach automatyki. Oferowany w naszym sklepie internetowym podzespół został wycofany z produkcji, dlatego dostarczamy go wyłącznie jako zregenerowany produkt z drugiej ręki od bezpiecznych dostawców.

Parametry i dane techniczne

Jednostka centralna oferowana w asortymencie sklepu Magsteron bardzo dobrze współpracuje z wieloma podzespołami opcjonalnymi. Technologia SIMATIC S5 firmy Siemens zapewnia całościową zgodność z licznymi produktami rozszerzającymi, takimi jak moduły wejściowe, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne oraz przekaźniki. System do zarządzania programami PLC SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5943-7UB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt