SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5943-7UB21

6ES5943-7UB21 to produkt, którym jest wydajna jednostka kontrolna CPU 943 dla systemu 115U. Urządzenie pochodzi z linii układów sterownika programowalnego SIMATIC Siemens S5. Wariant wyposażono w konstrukcję odpowiednią do użytku w branży przemysłowej, dzięki czemu bezpiecznie może funkcjonować w różnych zastosowaniach. Oferowana jednostka może być nadzwyczaj użytecznym komponentem, a na wyposażeniu posiada dwa porty programowalne.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5943-7UB21

6ES5943-7UB21 to numer produktu, którym jest jednostka kontrolna o parametrach technicznych całościowo przystosowanych do wymagań konkretnych zautomatyzowanych linii. Budowa proponowanego w naszym sklepie wariantu gwarantuje kompleksową pracę w rozległym zakresie warunków temperaturowych otoczenia, a ponadto sprawdza się w wymagających środowiskach w przemyśle. Proponowany w naszym sklepie podzespół należący do serii produktów S5 marki Siemens zapewnia optymalne przeprowadzanie procesów w wielu branżach.

Zalety i korzyści

Wariant CPU oferowany przez nasz sklep okazuje się zgodny z poszczególnymi elementami z grupy sterowników programowalnych S5 marki Siemens. W linii tej wyprodukowano komponenty o zróżnicowanej specyfikacji. Wybrane elementy mają rozmaite parametry obudów, architektury procesorów czy też wielkość pamięci. Wiele komponentów z tej linii przez cały czas znajduje zastosowanie w wybranych warunkach technologicznych, zwłaszcza tych nieunowocześnianych do wersji SIMATIC S7. Oferowany w naszym sklepie internetowym model został wycofany w firmie Siemens, więc dostarczamy go wyłącznie jako zregenerowany towar z drugiej ręki od pewnych dostawców.

Funkcjonalności i dane techniczne

Wariant CPU sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową skutecznie może współpracować z licznymi podzespołami dodatkowymi. SIMATIC S5 pozwala na stosowanie sterownika z różnymi produktami specjalnymi, jak np. moduły wejściowe, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcyjne bądź też moduły przekaźnikowe. Narzędzie do tworzenia programów produktów SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5943-7UB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt